Dům a zahrada

Kolik by ve skutečnosti stálo apartmá Moniky z Přátel?

I po několika letech po skončení seriálu se Přátele neztratili. Kromě četných televizních repríz můžeme na internetu najít fanouškovské stránky a samozřejmě také diskuzní fóra k tomuto kultovnímu seriálu. Jedna z otázek ale zůstávala donedávna otevřená: Jak si Monika a Rachel mohly dovolit žít v centru New Yorku ve velkém bytu?

A konečně tu máme odpověď: některé údaje včetně nájemného se nezakládaly tak úplně na pravdě! Nehledě na to, že apartmá bylo vybaveno také v té době moderní TV a nábytkem. V seriálu je řečeno, že Monika s Rachel platily nájemné $200 měsíčně ve své bytu ve West Village, podle reálných statistik by si ale o $4300 připlatily! Je jasné, že v devadesátých letech byly byty levnější… ale až o tolik?

I přes tento fakt ale zůstávají fanoušci seriálu nad věcí, přece jenom bez legendárního Moničina bytu by to nebylo ono, že? A co si o této chybě myslíte vy?

 

A na závěr schéma dvou nejslavnějších bytů všech dob: vlevo byt Chandlera  Joeyho a na pravé straně Moničino apartmá, do kterého se později přistěhovala Rachel.

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button