Rady a tipy

Už jste slyšeli o čokoládě z avokáda?

Vědci nedávno naléhali, abychom jedli více avokáda – to je skvělá zpráva ne? Tedy alespoň pro ty, kteří toto ovoce mohou konzumovat v naprosto neomezeném množství. Čokoládovna v Los Angels – Chocolatier Compartés nyní objevila nový a úžasně chutný způsob jak tuto zelenou plodinu dostat i do toho, kdo ji jinak příliš nemusí. Už jste slyšeli o avokádové čokoládě?

A jak vlastně taková pochoutka vznikla? Možní nebude žádným překvapením, že za tím stojí nejenom zmiňovaná čokoládovna, ale také Kalifornská avokádová komise (ano, něco takového skutečně existuje). Obě tyto instituce chtěly vymyslet novou jedinečnou chuť, která by tak trochu lákala ke konzumaci avokáda. Výsledek je podle prvních ohlasů skutečně povedený – to je tak, když se spojí dvě superpotraviny…

Tato čokoláda je nyní k dostání v nákupník butiku Compartés v Los Angels. Ani my si ale nemusíme zoufat, kromě toho, že by se měla novinka objevit i u nás si ji zatím můžete objednat přes online obchod Chocolatier. Tak co, už se vám také sbíhají sliny?

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button