Dům a zahradaRady a tipy

Už jste slyšeli o zázračné čistící houbě?

Přesnější výraz, která vystihuje tento malý zázrak je melaninová nano guma. V mnoha zemích je velmi rozšířená a oblíbená. V Česku ještě tolik známá není a je to velká škoda. Magické gumy jsou vyrobeny z melaminové pěny , materiálu, který je často používán v nahrávacích studiích, aby byla zvukotěsná. Když je melamin kombinován s dalšími chemikáliemi a tvoří tak magickou gumu. Když se používá na povrchu, působí jako velmi jemný, jemný brusný papír, který odstraňuje skvrny a zachycuje částice nečistot. Speciální technologie nanovláken způsobí, že s ní vyčistíte téměř všechny povrchy za použití jen trocha vody. To bude stát plno peněz, říkáte si. Naopak. Nanohouba není nijak nákladná a ušetří vám peníze za zbytečné drahé a chemické čistící prostředky. Přinášíme vám několik tipů na co se dá zázračná houba použít.

Vyčistěte nerezový dřez

Vzpomínáte si na dny, kdy váš nerezový dřez jiskřil a odrážel světlo po celé kuchyni? Můžete to udělat znovu! Zázračnou gumu lze použít k jemnému vyčištění umyvadla z nerezové oceli. Zašlá špína a známky opotřebení zmizí.

Zbavte se špíny na skle u oken

Pokud váš prostředek nepomáhá na hrubší špínu, zkuste zázračnou houbu. Nebojte se zanechávat škrábance – na povrchu skleněných tabulek pouze odškrábejte špínu. Magické gumy pracují na většině skleněných ploch a jsou zvláště vhodné pro odstranění přilepených nečistot z čelního skla u vašeho auta.

 

Odstraňte rez

Rez se může objevit na některých skutečně překvapivých místech po celém domě: na sprchových závěsech, spotřebičích a dokonce i na pánvích! Odstraňte rez s pomocí magické gumy.

Chcete využít staré sklenice a nálepky nejdou dolů?

Vyrábíte si doma vlastní omáčky a zavařeniny? Pak jistě víte, jak je těžké se zbavit zbytků původních nálepek. Nano houbou se zbavíte všech štítků a nečistot z nich rychle a snadno.

Máte počmárané zdi nebo podlahu?

Jedním slovem: děti

Kdo je má, jistě to zná. Kouzelnou houbou vyčistíte všechny malůvky pastelkami i tužkou.

Mějte stříbro, které jiskří

Pokud máte to štěstí a vlastníte nějaké stříbrné ozdoby, příbory a šperky, kouzelnou gumu si určitě pořiďte. Stříbro čistěte jemnými pohyby, ať nepoškodíte jeho povrch.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button