Krása a módaRady a tipy

3 způsoby, jak si vytvořit polštářky bez šití

Polštářky pomáhají vytvářet útulný a moderní vzhled interiérů. A jde také o jeden z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů, jak dát vašemu pokoji moderní vzhled a nový interiér. Existují tři způsoby, jak polštáře oživit a nevytahovat šicí stroj nebo jehlu a nit. Tyto způsoby jsou moderní, nemusíte ani sáhnout hluboko do kapsy, nebudou vás stát hromadu peněz. Inspirujte se.

Slipcover

Nemusíte kupovat nové polštáře a utrácet tak své finance, dokonce ani nemusíte šít potahy. Můžete vzít staré povlaky na polštář. Můžete tak aktualizovat dekorace, pokryjte staré polštáře novými povlaky. Jako mávnutím kouzelného proutku se změní dekorace a váš interiér získá nový vzhled.

Staré tričko

Máte nějaké staré tričko, které už nenosíte, ale stálo vás hodně peněz a vám je líto ho vyhodit do koše? Můžete z něj vytvořit polštář! Nemusí to nutně být jen staré tričko, sáhnout můžete také po novém tričku se zajímavým potiskem. Vložte polštář do trička a podle potřeby ustřihněte. Konce například můžete nastřihnout a svázat k sobě. Nemusíte tak vzít do ruky jehlu a nit.

Svažte to!

Ideální zdobení nebo jednoduchý obal pro polštáře. Nemusíte je šít, vytahovat šicí stroj a složitě vymýšlet, jak na to. Svažte k sobě dva konce, vytvořte moderní a hezký uzel a nechejte polštář tak. Vypadá to moderně a stylově.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button