Krása a módaRady a tipy

Pleťová maska – pomáhá k hezčí pleti a odstraňuje vrásky!

Lidé, zejména pak ženy, na celém světě hledají ty nejlepší způsoby, jak si svou pleť udržovat stále jemnou, hladkou a bez vrásek. V kosmetice se objevují nové a nové metody a přípravky, které by měly údajně pečovat o pleť. Co však taková příroda? Ta by měla mít přeci také spoustu úžasných účinků, které by mohly pomoci.

Omlazující procedury

V obchodě se objeví nové kosmetické přípravky, které údajně mají pomoci vyhladit vrásky, omladit pokožku, udržet jí krásnou, zdravou a pružnou. U kosmetičky najdete také nepřeberné množství procedur, které by vám mohly pomoci. Jejich vyzkoušení je však náročnější, zejména co se financí týče. Japonci mají svůj trik na krásu, ale co vy?

V každé zemi je to jiné, existuje spousta receptů, která se zabývá krásnou a jemnou pokožkou. Dnes vám přinášíme jednu příjemnou a skvělou pleťovou masku, která pomůže snížit vrásky a pečuje o pokožku bez zbytečných chemických látek. Jak na to?

Pleťová maska s jablkem

Co budete potřebovat:

  • 2 čajové lžičky ovesných vloček
  • 2 – 3 kapky růžové vody
  • 1 polévková lžíce medu
  • 2 polévkové lžíce jablečné šťávy

Jak postupovat:

Smíchejte v misce jablečnou šťávu a med. Dejte do mikrovlnné trouby, aby se med rozpustil a zahřál. Opět promíchejte, přidejte ovesné vločky a velmi pečlivě míchejte. Přidejte růžovou vodu, opětovně zamíchejte a nechejte masku vychladnout.

Jak jí aplikovat:

Aplikovat tuto pleťovou masku můžete nejen na tvář, ale také na krk. Nutností je, aby byla pleť čistá. Před aplikací jí tedy umyjte vodou a ideálně ošetřete čisticím přípravkem, který běžně využíváte. Aplikujte na pleť a krk a počkejte asi patnáct minut. Mezitím maska působí a pracuje. Následně jí opatrně omyjte vlažnou vodou a ihned poté opláchněte studenou vodou.

Jak to celé funguje?

Pleťová maska napomáhá snižovat výskytu nových vrásek a také přináší elastickou a hladkou pokožku. Je jemná a na dotek příjemná. Pravidelně aplikujte tuto masku a uvidíte, jak skvěle to pomůže!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button