Recepty

Udělejte dobroty pro vašeho pejska, které bude milovat

Dávání dobrot vašemu pejskovi je velmi dobrá cesta, jak odměnit jeho dobré chování a ukázat mu vaši lásku. Všichni víme, jak pejskové milují dobroty a mohli by je jíst pořád  a pořád. A pokud máte tohle na mysli, můžete si vyzkoušet všechny tyhle recepty na dobroty pro vaše pejsky, které můžete vyrobit nebo spíše připravit u vás doma v kuchyni. Budete tak mít aspoň jistotu, co váš pejsek jí a že to není žádná chemie.

Zapomeňte na drahé zázraky ze zverimexů a upečte vašemu pejskovi odměnu doma a s láskou.

 1. Psí zmrzka

Na začátek si ukážeme něco jako psí zmrzku. Ideální na horké dny.

Naplňte velký kbelík nebo misku směsí vody a kuřecího vývaru a přidejte nějaké psí hračky. Zmrazte směs – může to chvíli trvat, záleží na velikosti. Až směs vyklopíte, váš pejsek bude lízat dokud vše nezmizí. Navíc ho to bude bavit díky postupnému objevování hraček.

How To Make A Doggie Ice Lick (Fantastic Boredom Buster!)

2. Žvýkací chipsy

  • velká sladká brambora
  • 1 lžíce olivového oleje
  • skořice

Easy Homemade Sweet Potato Chews Dog Treats

3.Ze dvou ingrediencí

  • 1/2 hrníčku ovesných vloček
  • krocaní nebo kuřecí maso a sladké brambory, dýňovou výživu pro děti (ujistěte se, že neobsahuje česnek, cibuli nebo jiné složky, které by mohli ublížit vašemu psovi)

Předehřejte si troubu na 250 stupňů. Semelte ovesné vločky a dejte do trouby. Přidejte dětskou výživu a smíchejte do husté směsi. Použijte malou lžičku k vytvoření kuliček směsi a dejte na plech. Pečte asi 20-22 minut. Menší velikost, samozřejmě méně času. Nechte vychladnout.

Recept je asi na 15 kuliček.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button