Rady a tipy

Svatební trendy pro letošní rok

Svatba je krásnou událostí a zároveň důležitým milníkem v životě ženy i muže. Není tedy divu, že se budoucí manželé snaží o tu nejkrásnější oslavu sňatku, na kterou budou do konce života vzpomínat a musí se tak vypořádat s menšími či většími úkoly. Kromě plánů na místo obřadu a svatební hostinu musí mnohdy řešit i správnou barvu květin, ideální hudbu a nějakou tu zábava. Je to zkrátka namáhavý úkon a tak se někteří snoubenci odkazují na pomoc svatebních agentur, které jim pomohou pro dosažení maximálního dojmu ze svatby. My jsme pro vás dnes odtajnili jejich tipy na pohádkovou svatbu pro letošní rok. Věříme, že se vám, kteří se chystáte letos vstoupit do manželství budou velice hodit!

Rozmanité šaty družiček

Různobarevné družičkovské šaty jsou letos vítanou novinkou zejména pro družičky – dává jim to tak více svobody ve výběru jejich šatů a dostanou tak šanci vyniknout.

Pojízdné jídelní stánky

Tento způsob bufetu se stává čím dál více oblíbenějším a to hlavně na svatbách situovaných do prostředí venkova anebo zahrad. Je to skvělý způsob, jak dopřát hostům více volnosti při výběru jídla a zároveň se u stánku příjemně pobavit.

Líbánkový fond

Mladé páry dnes nepotřebují svatební dary v podobě kávovarů anebo záclon, důležitá je pro ně spíše vyhlídka krásné svatební cesty. Příspěvek do „líbánkového fondu“ je chytrá způsob, jak novomanžele obdarovat tím, co si skutečně přejí, tak jim to dopřejme.

Konfetový bar

Zapomeňte na rýži! V letošním roce budou módní konfetové bary, kde si můžete nabrat libovolnou kombinaci barů či barev a stylově vyprovodit manželský pár na svatební cestu.

Kruhové sezení

Kruhové sezení jsou skvělým řešením, neboť hosté si mohou naplno užít obřad bez problémů s výhledem. Navíc svatbě dodají romantickou atmosféru antických amfiteátrů.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button