Krása a módaZdraví

Solná očista má na psychiku blahodárný vliv

Sůl je pro mnohé symbol čistoty a také poctivosti. Je pro nás klasickým a naprosto běžným dochucovadlem. Osolíte s její pomocí brambory, rýži, maso i další a další jídlo. Věděli jste, že sůl může být účinná také v jiných odvětvích? Může velmi dobře pomoci při mnoha kosmetických i léčebných procedurách.

Očista těla

Již delší dobu se používá při očistě těla a pokožky. Hlavní výhoda soli spočívá v jejím kladném náboji, který obsahuje. Umí absorbovat negativní energii a to během pár minut. Neztrácejte proto čas a vyzkoušejte jednoduchý a přitom velmi účinný zábal nebo proceduru. Péče o tělo i o duši je nezbytnou součástí vašeho zdraví.

Pro jednoduchou solnou terapii potřebujete lavor, do kterého pohodlně umístíte nohy. Připravte si hrubozrnnou mořskou sůl a dál už stačí jen postupovat podle pokynů. Dopřejte si chvíli relaxu a pohodlí a navíc ještě uděláte něco pro své zdraví.

Solný relax

Tuto metodu provádějte pečlivě, ideálně v místnosti, kde se k vám nedostane hluk, kde můžete v klidu relaxovat a vypnout od všech problémů. Dbejte na to, aby v místnosti nebyly žádné rušivé vlivy. Připravte si větší množství soli a následně je položte do solného zábalu a možná i trošku nohy promasírujte. Následně už jen relaxujte.

Kromě solného zábalu je nutno myslet také na duševní pohodu. Snažte se nemyslet na to, co budete muset udělat, až skončí tato procedura, opravdu si odpočiňte, směřujte negativní energii ven skrz nohy. Špatné věci odcházejí z těla pryč právě skrz sůl. Klidně se i párkrát postavte, prošlápněte se v lavoru.

Negativní energie ven z těla

Budete-li mít pocit, že je negativita z vašeho těla pryč, očistěte nohy a ještě chvíli relaxujte. Soli se následně zbavte a to spláchnutím v toaletě nebo vyhozením z domu. Jde o metodu, která je vhodná pro všechny, kteří mají nějaké problémy, starosti nebo se nad něčím trápí. Vyzkoušejte jí i vy!

Zdroj

Štítky

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button