DárkyKrása a módaRady a tipy

Jak si vyrobit krásnou nášivku na dětské body?

Chcete vyrobit originální dětské body, které nebude mít žádné další dítko? Můžete si vyrobit dvanáct krásných kousků! Na každém bude jeden měsíc prvního roku vašeho dítěte. Je to snadné, nemusíte brát do ruky jehlu a nit a ani nic šít. Vyzkoušejte i vy tento jednoduchý trik, který si zamilujete. Budete pak dětské body vyrábět jako na běžícím pásu. Co budete k výrobě potřebovat?

  • Žehlící prkno
  • Žehlička
  • Inkoustové pero
  • Dětské body vrůzných velikostech (1 – 12 měsíců)
  • Barevné tkaniny
  • Heat’n‘ Bond papír

Dejte tyto krásné body do prádelníku a každý měsíc můžete vytáhnout jedno, které obléknete vašemu dítku, podle toho, jaký měsíc zrovna slaví. Jde o moderní a krásné kousky, které tvoříte vy a nebude je mít nikdo jiný.

Krok 1

Nařežte plátky pečícího papíru ve stejné velikosti, jako jsou vaše látkové útržky. Podle pokynu Heat’n‘ Bond papíru dejte dolů hrubou stranou dolů.

Krok 2

Vezměte pero a nakreslete tvar, který chcete, kruh, čtverec, trojúhelník na jeden kus tkaniny.

Krok 3

Vystřihněte daný tvar, jak na papíru, tak i na látce.

Krok 4

Využijte předchozí tvar jako šablonu pro další kousky tkaniny, na další body. Popřípadě mohou mít jednotlivá body jiné tvary, je to na vaší fantazii.

Krok 5

Nakreslete číslo. Ujistěte se, že nakreslíte větší číslo, než je ve skutečnosti. Můžete řezat uvnitř, aby nebyly vidět čáry z inkoustového pera.

Krok 6

Vystřihněte tvar a číslo, nyní jej přiložte na body a zjistěte, kde je chcete mít. Díky tomu jste schopni určit, jak velké počáteční písmena pro měsíc chcete mít.

Krok 7

Načrtněte si písmena pro měsíc a vystřihněte.

Krok 8

Odloupněte papír Heat’n’Bond.

Krok 9

Umístěte tvar na body, připevněte a postupujte dále podle pokynu Heat’n’Bond.

Krok 10

Doplňte na kus látky vše, co potřebujete, písmena, číslice a přežehlete podle pokynů.

Krok 11

Máte hotovo! Nyní stačí vaší ratolest jen obléknout do tohoto roztomilého body. Jde o skvělý nápad pro originální dárek pro maminky a malá miminka. Některé maminky chtějí zdokumentovat první rok života dítěte, toto body jim poskytne neotřelý nápad, jak na to. Nášivky jsou odolné, můžete body prát, nikde se nebude lepit.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button