Spolupráce

Co si do školy rozhodně neoblékat?

V současné době se děti opět nahrnuly do škol. Mnohým vysokoškolským studentům začíná škola až později během podzimu, ovšem studenti středních škol a žáci základních škol už dávno školu opět navštěvují. Většinou se žáci základních škol připravují každým dnem na výuku ve škole, ovšem ti středoškolští studenti spíš zvažují, co si druhý den obléknou na sebe.

Přece jenom střední škola je už nejen o učení, ale hlavně o zapadnutí do společnosti a v ní rozhodně nezaujmeme oblečením, které nám maminka nachystá.

Studenti středních škol se tak postupně začínají zajímat o módu. Dámy si kupují nejrůznější kabelky, které jim dokonale nahradí batoh, který nezapadá do módních kritérií (i když konkrétně batohy jsou dnes mnohem populárnější a stylovější, než jakékoliv druhy kabelek). Pánové si kupují nejvíce stylové džíny a všichni dohromady touží nenosit přezůvky. A tak se denně jako největší rebelové prosoukávají pod okýnkem školníka, aby je neviděl, že se nepřezuli.

Nicméně i když se většina studentů snaží do školy chodit oblékána stylově, bohužel se jim někdy stane, že oblečení není tak stylové, jak by mělo být. V čem tedy dělají nejvíce chybu?

Oblékají si tepláky!

Největší chybu dělají hlavně sportovci, kteří chodí do školy v teplácích. Přece jenom se jedná o domácí oděv, který se dá využít maximálně do tělocviku. Jestliže však budete chodit v teplácích do školy (tedy na klasickou výuku), pak děláte špatný krok. Jelikož je škola veřejná instituce jako každá jiná, mělo by se do ní chodit oblékáno tak, jak se přísluší. Tedy slušně – nikoliv v domácím oděvu. Myslete na to, že byste nešli třeba ani do banky v teplácích – proč tedy chodit v teplácích do školy?

I teplákové šortky jsou tabu

Pokud si však myslíte, že teplákové šortky jsou povoleny, tak to taky nejsou. Je to stejné, jako s tepláky – noste si je doma, na zahradě nebo na tréninky či do tělocviku, ale ne do klasické výuky jako takové. Pořád platí, že škola je veřejná instituce jako každá jiná a mělo by se chodit i zde dobře oblékáno.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button