Krása a módaRady a tipy

Zvolte si barvu vlasů podle znamení zvěrokruhu. Bude vám slušet nejvíc

Uznávaný astrolog přišel s teorií, podle které existuje pro každé znamení zvěrokruhu nejideálnější barva vlasů. Pokud si ji podle svého znamení zvolíme, bude nám údajně slušet více než jakákoliv jiná barva.

Může na tom být něco pravdy? Ať už na astrologii věříte, či nikoliv, za zkoušku nic nedáte. Měsíc, ve kterém jsme se narodili, bude mít na náš vzhled vliv, i když to možná nemusíme nutně připisovat konstelaci hvězd.

Nemůžete-li tedy objevit, která barva by pro vás byla nejvhodnější, zkuste se inspirovat svým znamením. Možná vyzkoušíte něco, co vás doposud nenapadlo a budete příjemně překvapeni.

Vlasy, koruna krásy

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou jednou z nejvýraznějších věcí, kterou muži na ženách hodnotí. Žádnému muži jistě neunikne dlouhovlasá kráska, která se pyšní hustými, zdravými a lesklými vlasy. Kromě kvality vlasů je však důležitá i jejich barva.

Dávno neplatí, že by se pánové častěji ohlíželi za blondýnkami. Důležité je zjistit, která barva opravdu svědčí vašemu tónu pleti a ladí k vašim očím. Pak budou vaše vlasy přitahovat pozornost opačného pohlaví a vy se díky nim budete cítit skutečně krásná a žádaná.

Barva vlasů podle zvěrokruhu

Beran

Ženy narozené v tomto znamení by měly dát přednost kaštanovým odstínům s jemnými červenými či fialovými podtóny. Bohatá kaštanová barva s jemnými odlesky bude tím pravým, co podtrhne vaši energickou a veselou povahu.

Býk

Nositelé tohoto znamení jsou velmi organizovaní, praktičtí a metodičtí. Slušet jim budou medové odstíny nebo tmavší odstíny blond. Ty podtrhnou jejich smyslnost a pomohou nalézt harmonii, kterou ve svých každodenních životech hledají.

Blíženec

Blíženci mají rádi experimenty. A výjimkou není ani neustálé změny barvy vlasů. Bude jim slušet téměř vše, ale pokud chtějí svým vlasům na chvíli ulevit a ponechat se nějakou barvu trochu delší dobu, neudělají krok vedle se sytým odstínem karamelové barvy.

Rak

Raci bývají velmi emocionální a tvořiví. Nebojí se vyzkoušet neotřelé odstíny, ale nejvíce jejich povaha vynikne v teplejších odstínech blond barvy. Vyhnout by se měli příliš nepřirozeným barvám jako je červená či sytě černá.

Lev

Lvi na sebe rádi poutají pozornost. Proto typicky volí velmi nápadné odstíny vlasů, které jim však bohužel ne vždy svědčí. Zaměřit by se měli spíše na tlumenější měděné barvy. Pokud přesto touží po něčem lehce extravagantním, mohou vyzkoušet i barevný melír. V takovém případě však zvolte spíše čokoládový podtón a poté nějaký výraznější odstín do kontur.

Panna

Nositelé tohoto znamení jsou klidní a emočně vyrovnaní. Nemají rádi změny a nestojí o příliš pozornosti. Nejvíce k nim budou sedět chladné odstíny blond. Chybu neudělají ani s výraznější platinovou blond. Ta zdůrazní jejich přirozenou autoritu a inteligenci a zároveň jim dodá ne ženskosti a smyslnosti.

Váhy

Váhy jsou od přírody váhavé, a proto se jim nedoporučuje dělat velké změny. U vlasů úplně postačí zvýraznit přirozený odstín vlasů, případně přidat nenápadný melír. V každém případě se vyhněte extravagantním barvám nebo atypickým střihům.

Štír

Vášniví a sebevědomí štíři potřebují barvu, která podtrhne jejich výraznou osobnost. Výborně jim budou sedět teplé odstíny blond, případně tóny až do červena nebo do kaštanové. Tyto barvy podtrhnou jejich rysy a dostanou je do popředí v každé skupině. A to štíři prostě milují!

Střelec

Střelci jsou energičtí, odvážní a milují jakékoliv dobrodružství. Jsou tedy jediným znamením, kterému se doporučuje čistě rezavá barva a i jakékoliv odstíny rezavé ve střídmějších variantách. Jsou prostě ohniví a k jejich povaze by se žádná jiná barva ani nehodila.

Kozoroh

Ženy narozené v tomto znamení jsou velmi zodpovědné, disciplinované a uvážlivé. Budou k nim nejlépe ladit střídmé tóny tmavě hnědé až černé, které jim dodají ještě větší váženost a důstojnost. Chybu neudělají také se studenou popelavou blond.

Ryba

Zástupci tohoto znamení jsou soucitní, jemní a často až zasnění či melancholičtí. Nehodí se k nim žádné výrazné barvy. Naopak výborně k nim budou ladit andělsky jemné tóny světle hnědé až po medově blond. Odvážnější mohou svůj účes ozvláštnit melírem v růžové pastelové barvě.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button