DárkyKrása a módaRady a tipy

Svatba – jak si jednoduše vytvořit svatební květinu

Chystáte vlastní svatbu? Pak určitě přemýšlíte nad každým detailem. Důležitá je také svatební kytice. Na té si nevěsty dávají záležet. Pokud jako nevěsta máte omezený finanční rozpočet nebo jste jednoduše zručná, pak můžete vyzkoušet náš tip a vyrobit si vlastní svatební kytici. Je to jednoduché, kytici si vytvoříte podle své vlastní fantazie a ještě ušetříte! Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Květiny podle vlastního výběru
  • Květinový drát
  • 2 špendlíky
  • Potravinová fólie
  • Hedvábná páska

Jak postupovat:

Pokud si budete chtít vyrobit svou vlastní kytici, pak vybírejte velmi důsledně květiny, které do svatební kytice vložíte. Mohou to být růže, podobně jako na obrázku, popřípadě jiné květiny. Dále potřebujete pár minut a zhotovíte krásnou kytici, která bude k nerozeznání od klasických, které vytvoří profesionál.

Vezměte květinový drát a jednotlivé stonky připevněte k sobě a zajistěte. Květiny si naaranžujte podle vlastního uvážení, všechny květiny by měly být stejně vysoké. Podle toho poté odřízněte konce stonků na požadovanou délku. Musí se vám dobře držet, nebýt krátké, ale naopak ani příliš dlouhé.

Obalte stonky potravinářskou fólií, díky čemuž budou pevnější a budete je moci lépe uchytit. Dobré je nechat centimetr volný u květů a u konců. To je samozřejmě volitelné, můžete obalit celou květinu fólií.

Hedvábnou pásku přidejte ke spodní části květin a zajistěte špendlíkem. Nyní začněte obalovat hedvábnou stuhou stonky květin. Postupujte od spodu nahoru a to tak, aby nebyla vidět potravinová fólie.

Jakmile jste na konci, vezměte druhý špendlík a zajistěte jím stuhu, aby nespadla a celá květina se vám nerozmotala. Do květiny můžete přidat různé dekorace, podobně jako na stuhu můžete přilepit motýly, přidat další barvu stuhy a podobně.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button