Rady a tipyRecepty

Detoxikační voda, která čistí tělo a pomáhá v hubnutí

Dr. Oz je proslulý svými recepty, které pomáhají celkově čistit tělo a napomáhají ke zdravější pleti. I vy chcete se svým tělem něco dělat? Chcete mít lepší a zdravější pleť, detoxikované tělo? Máte možná nějaké to kilo navíc a chcete něco udělat s tukem v těle? Pak to samozřejmě chce tvrdou píli.

Pomoc v hubnutí i detoxikaci

Hubnout můžete všelijak, různými rychlými dietami a zázračnými koktejly, které nahradí pravidelnou stravu. Zhubnout asi zhubnete, ale ne zdravě a správně. A jakmile přestanete, tak se kilogramy vrátí a ještě nějaké navíc. Zdravé hubnutí znamená změnu jídelníčku, zařazení ovoce, zeleniny, pravidelný přísun tekutin, libové maso, minimum tuku. K tomu navíc také pravidelný pohyb.

Samozřejmě si můžete pomoci určitými „fígly“, které hubnutí podpoří. Primárně se však musíte snažit vy. Můžete pít například zelený čaj po ránu, což nastartuje a obnoví metabolismus, dále můžete popíjet vodu s citronem, což má také detoxikační účinky a mnoho dalšího. K tomu vyzkoušejte také detoxikační vodu!

Co budete potřebovat:

  • Plátek grapefruitu
  • ½ okurky
  • ½ mandarinky
  • 2 lístky máty peprné
  • Voda
  • Led

Jak postupovat:

Do džbánku přidejte vodu, grapefruit, okurku, mandarinku, mátu peprnou a led. Celé zamíchejte a popíjejte během celého dne.

Jak voda pomáhá?

Grapefruit umí skvěle bojovat s tukem a pomáhá také řídit chuť k jídlu, spolu s lístky máty peprné je to skvělá volba. Okurky pomáhají trávení a regulují nadýmání. Každá složka obsažená v této vodě je opravdu skvělým pomocníkem, podporuje hubnutí. Vyzkoušejte tuto detoxikační vodu i vy!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button