Zdraví

Ředkvičky mají pro lidské zdraví opravdu skvělé účinky

Patří mezi vaše oblíbené snídaně chléb s máslem a ředkvičkami? Nebo se ředkvičky objevují na vašem talíři jako příloha všech jídel? Pokud ano, pak máte vyhráno! Ředkvičky totiž mají opravdu skvělý vliv na vaše zdraví. Jsou užitečné při problémech se štítnou žlázou, může také zlepšovat kvalitu vaší pokožky.

Síla ředkviček

Když se řekne ředkvička, každý si vybaví kořenovou zeleninu, která je nejčastěji červená. Může však mít i jiné barvy, žlutou nebo bílou. Jde v podstatě o jedlý kořen, který disponuje skvělým nutričním profilem. Po staletí se ředkvičky využívaly jako lék proti mnoha chorobám.

Jak už jsme zmínili, ředkvička může být užitečná, pokud máte problémy se štítnou žlázou, umí zlepšit kvalitu pokožky nebo napomáhá k lepšímu trávení, odvádí toxiny z těla a mnoho dalšího. Odborníci se shodují, že látky v ředkvičkách mohou omlazovat kožní tkáň, mají lepší vliv na lidské trávení, odstraňují toxiny z těla. Podporují funkci jater a usnadňují průchod žlučníkovým kamenům.

Ředkvičky mají protizánětlivé vlastnosti a tím pádem jsou ideální v boji se záněty. Vysoký obsah vlákniny pečuje o bezproblémový průchod střev, absorbuje všechen tuk a cholesterol. Obsahuje také velké množství jódu, což funguje na štítnou žlázu a reguluje hormonální hladinu. Vyzkoušejte jednoduchý a účinný recept. Jak jej vytvořit?

Co budete potřebovat:

  • 1 malý kus zázvoru
  • ½ sklenice vody
  • 4 citrony
  • 4 ředkvičky
  • 1 polévková lžíce medu

Jak postupovat:

Dejte do mísy všechny ingredience a v mixéru míchejte. Jakmile skončíte, dejte směs do sklenice s víkem a uložte do ložnice.

Jak užívat:

Tento lék konzumujte třikrát až čtyřikrát denně ve formě jedné polévkové lžíce. Dodržujte tuto metodu tři týdny. Během léčby se ujistěte, že denně vypijete minimálně dva litry vody.

Tento přírodní lék může pomoci na všechny vaše zdravotní neduhy. S jeho pomocí posílíte své zdraví, imunitní systém a vaše trávení bude v pořádku!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button