Spolupráce

Půjčit si dodávku na dovolenou vás nevyjde draze. Navíc získáte skvělé výhody bez skrytých poplatků

Zapůjčit si vůz na dovolenou vás nemusí stát celé mění. V případě, že vyrážíte s rodinou, příbuznými nebo přáteli, může se pronájem vícemístné dodávky nebo minibusu vyplatit. Důvodů, proč si půjčit dodávku je hned několik. Půjčení minibusu začíná na 390 Kč na den. K tomu získáte nespočet výhod, které se nepromítají na ceně. Ta je konečná, bez skrytých poplatků.

Zaplaťte pouze to, co využijete

V půjčovně dodávek a minubusů zaplatíte pouze to, co skutečně využijete a potřebujete. Vyberte si užitkové vozidlo podle vašich potřeb. V nabídce jsou také doplňkové balíčky a služby, které vám usnadní cestu. Jako bonus máte garanci nejnižší ceny v Praze a Středních Čechách.

V nabídce je široká škála vozidel

Pro všechny nejrůznější situace a potřeby je k dispozici široká nabídka vozidel k zapůjčení. Vybírat si můžete z prověřených vozidel značky Ford, Volkswagen nebo Renault.

Všechny užitková a osobní vozidla jsou v dokonalém technickém stavu. Pronájem dodávky levně se vám tak vyplatí, jelikož nemusíte mít strach, že se vám auto rozbije. V případě, kdyby se tak stalo, je vám k dispozici technická podpora, která vyřeší jakýkoliv problém.

Vozidla bez omezení a s nadstandardním vybavením

Všechna vozidla jsou k dispozici bez omezení. Stačí si jen vybrat vůz a můžete vyrazit na cesty. Na jak dlouho chcete a třeba i do zahraničí. Nic vám nebrání v cestě. A když už se vydáte na dlouhé cesty do zahraničí, máte další výhodu. Každý vůz disponuje nadstandardní výbavou. Pohodlí během cesty je zaručeno.

Bonusové služby zdarma

Na vaše cesty je vám k dispozici navigace nebo stěhovací cest či rudl podle potřeby. Veškeré doplňky a bonusové vybavení je k zapůjčení zcela zdarma bez skrytých poplatků. Další důvod, proč se zapůjčení dodávky a minibusu vyplatí.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button