Spolupráce

Praktická a multifunkční přírodní kosmetika na cesty

Jistě se každý z nás snaží na dovolenou zabalit co nejúsporněji. Obzvláště, když ho čeká nějaký ten kilometr s krosnou na zádech. U hygienických a kosmetických pomůcek je to občas oříšek. Přírodní kosmetika naštěstí nabízí řadu malých pomocníků, kteří se vejdou i do malého zavazadla, a přitom mají více možností využití.

Tuhé mýdlo, šampon i prací prostředek v jednom

Myslíte si, že nelze v jednom produktu skloubit hygienu, péči o vlasy i praní prádla? Tuhý šampon slovenské značky Ponio vás vyvede z omylu. Lze jej zcela bezpečně využít nejen k šetrnému mytí vlasů, ale postará se i o čistotu vašeho těla a v případě potřeby jej snadno využijete i k přeprání prádla.

Dovolené bez štípanců

Léto je bohužel také obdobím hmyzu. Kamkoliv se vydáme do přírody, tam na nás čekají otravné mouchy, komáři nebo klíšťata. Pokud o tyto společníky nijak nestojíte, můžete využít repelentní tělový olej od značky Kvitok, který vás ochrání před kdejakou havětí a v případě nutnosti zvládne i šetrně ošetřit a zklidnit podráždění pokožky. Díky svému složení se výborně hodí i jako bezpečná přírodní kosmetika pro děti.

Sluneční ochrana v tyčince

Vystavit svou pleť slunečním paprskům je velmi příjemné, ale jen do té doby, než se nám to vymstí nepěkně spálenou pokožkou. Před tímto scénářem vás spolehlivě ochrání tyčinka na opalování od Butterbean. Je malá a skladná a vejde se vám i do kapsy. Navíc obsahuje šetrné přírodní ingredience a vysoký podíl bio složek, což z ní činí ideální ochranu i pro alergiky a atopiky. Těžko byste našli na trhu čistší bio kosmetiku na opalování.

I o zuby bude postaráno

Slyšeli jste už o zubní pastě v tabletkách? Je to velice praktické. Na cesty si vezmete jen tolik tablet, kolikrát si budete čistit zuby. Stačí rozkousat a čistit zuby jako obvykle. Tabletky Georganics si můžete vzít bez obav i na palubu letadla. Čisté přírodní složení se postará o zdraví a čistotu vaší ústní dutiny i svěžest vašeho dechu.

Buďte připraveni na bakterie i zranění

V neposlední řadě vám ve vaší výbavě nesmí chybět Skin toner. Najde využití jako antibakteriální sprej, na ošetření drobných ranek či běžnou péči o pleť. Slovenská bio kosmetika Malinna navíc slibuje složení z organických olejů a esencí bez syntetických a chemických látek.

Všechny produkty zakoupíte v e-shopu s přírodní kosmetikou NuSpring.cz.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button