Spolupráce

Motivujte zaměstnance k lepším pracovním výkonům – třeba šálkem skvělé kávy

Pracovní prostředí je pro optimální pracovní výkon a nasazení nesmírně důležité. Řada firem již toto dobře ví a věnuje se tomu, aby svým zaměstnancům v kancelářích nabídla nejen pohodlné pracovní místo, ale také chutnou kávu či jiné nápoje, drobné občerstvení nebo třeba relaxační prostor. Právě kvalitní káva patří k práci víc než cokoliv jiného. Pro malé kanceláře i velké firmy jsou skvělou volbou kávovary JURA, z nichž bude káva vždy chutnat výborně a podpoří vás ke skvělému pracovnímu výkonu.

Pro malé i velké firmy

Při výběru vhodného kávovaru do kanceláře je nutné zvážit především počet potenciálních uživatelů. Není nutné dělat mezi zaměstnanci průzkum, ale alespoň určitou představu se vyplatí mít. Kávovar JURA se nabízí v mnoha různých provedeních, z nichž každé nabízí jiné funkce a také se hodí pro jinou zátěž. Jde o prvotřídní švýcarské kávovary, které potěší svou kvalitou i výkonem.

Široká nabídka nápojů

Pokud máte jen malou kancelář, kde se denně vypije maximálně 30 káv, bude pro vás ideální kávovar JURA E8. U střední zátěže do 50 káv denně zvolte kávovar JURA WE8, který vám kromě silného espressa s krémovou pěnou připraví třeba také oblíbené latte nebo si můžete nechat jen ohřát vodu na čaj. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Kávovary mají revoluční funkci pulsního propaření a velmi tiché mlýnky, které nikoho nebudou rušit při práci. Pokud je to třeba, můžete využít i službu uzamčení zásobníků nebo menu.

Intuitivní ovládání i údržba

Velké firmy, kde se běžně připraví i dvě stě káv denně, nejraději sahají po kávovaru JURA X6. Inovativní mlýnek zajistí, že každý šálek kávy bude dokonale připravený, a to i při této velké zátěži. Všechny ovládací prvky jsou viditelně umístěny zepředu na přístroji, aby byla příprava kávy jednoduchá a údržba zcela intuitivní. Hned vidíte, zda je potřeba vyměnit vodu či dosypat čerstvá zrnka. Vaši zaměstnanci si pochutnají na skvělém šálku horké kávy a jistě se vám odmění patřičným pracovním nasazením.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button