Spolupráce

Vzduchovky jsou stále IN

Vzduchovky jsou specifickou kategorií zbraní, které fungují na principu stlačeného vzduchu, jenž je potřebný k výstřelu projektilu. Pestrá nabídka vzduchových pušek, pistolí, ale i dětských vzduchovek umožňuje každému vybrat si podle jeho potřeb. V České republice jsou vzduchovky všech značek a druhů dostupné v kategorii D a k jejich držení nepotřebujete zbrojní průkaz. Proto jsou tyto lehké zbraně oblíbené pro rekreační či sportovní střelbu, střelecký trénink nebo i pro lov drobné zvěře. Výstřel je tichý, takže jsou vzduchovky ideální třeba na zahradu. Obejdete se bez chráničů sluchu a nerušíte sousedy. Přesto je při používání těchto specifických zbraní nutné dodržovat bezpečnostní zásady.

Nabídka vzduchovek

Celá řada značek a druhů vzduchovek uspokojí nejen začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet třeba střelbu na terč, ale i zkušené sportovce nebo lovce. Vedle běžných vzduchových pušek, které známe zejména z pouťových atrakcí, jsou v obchodech se zbraněmi k dostání například i dětské  vzduchovky. Ty jsou vhodné pro malé sportovce, kteří se teprve seznamují se střelbou ze vzduchové pušky. Dalším typem jsou vzduchové pistole, které se používají ke stejným účelům jako vzduchové pušky. Pokud si budete vzduchovku pořizovat, nezapomeňte také na náboje, kterými jsou diabolky do vzduchovky nebo broky. Vyspělejší střelci si mohou pořídit i puškohledy, které umožňují přesné zacílení.

Obchod se zbraněmi a střelivem

Nejlepší výběr umožňuje online obchod s názvem Kentaurzbrane.cz. Najdete zde například vzduchovky gamo, což jsou výrobky španělské firmy Gamo. Tyto zbraně jsou velmi oblíbené zejména u sportovců pro svou přesnost. Podobné parametry nabízí i vzduchové pušky německého výrobce Umarex. Výborný poměr kvalita/cena mají turecké vzduchovky Hatsan, dále vzduchovky Crosman, Norconia, Hammerli, ale i české vzduchovky značky Slavia. Obchod Kentaur nabízí také příslušenství pro vzduchové zbraně od diabolek přes bombičky, terče, puškohledy až po náhradní díly. Zkušení prodavači Vám ochotně poradí, jaký typ a značka vzduchovky bude pro vaše potřeby optimální.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button