Spolupráce

Magicky krásné vánoční osvětlení

Jedna z nejlepších věcí o Vánocích je zdobení domu, zahrady a interiéru včetně vánočního stromečku. Ozdobená zahrada a dům při příjezdu domů vytváří teplé, zářící přivítání. A krásné vánoční osvětlení vždy dává lidem dobrou náladu! Vánoční osvětlení venkovní musí ovšem splňovat některé parametry, aby vydrželo extrémní podmínky.

V první řadě pokud chcete osvětlení používat venku, vyhněte se výrobkům s plastovým kabelem, ten se vám může v silném mrazu zlomit. Navíc se na něm vytvářejí drobné trhlinky, které mohou způsobit zkrat, následkem toho jsou vyhozené jističe, v horším případě i požár. Poškozená izolace je nebezpečná kvůli možnému zásahu elektrickým proudem. Toužíte-li po klidných vánočních svátcích, vyhněte se tržnici a objednejte si vánoční osvětlení u ověřeného prodejce – t-zbozi.cz

LED venkovní vánoční osvětlení a dekorace

Pokud si objednáváte světelné dekorace k výzdobě zahrady a domu, vždy se ujistěte, že si kupujete vánoční osvětlení a dekorace pro venkovní nebo externí použití. Vnitřní osvětlení není určeno pro venkovní použití a mohlo by snadno spálit pojistku. Většina moderních venkovních světel používá LED žárovky, což znamená, že svítí diodou. Jsou velmi účinné a odebírají méně energie než tradiční žárovky, což je činí levnějšími. Jsou také nízkonapěťové a nepřehřívají se, takže jsou pro děti bezpečnější.

Světelný řetěz – tradiční vánoční osvětlení

Světelný řetěz patří mezi nejoblíbenější vánoční dekorace a používá se zejména k výzdobě vánočního stromu, ale i na osvětlení kontur domu nebo listnatých stromů. Existuje několik druhů světelných řetězů do vnějšího prostředí. Při použití ve venkovním prostředí musí řetěz splňovat ochranu vůči vodě minimálně IP44, nesmí chybět voděodolné konektory pro rychlé spojování a hrubé pryžové kabely. Na našem trhu profesionální girlandy za rozumné ceny nabízejí v internetovém obchodě t-vanocniosvetleni.cz.

Vánoční výzdoba inspirace!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button