Spolupráce

Může běžná kosmetika za pár korun fungovat? The Ordinary dokazuje, že ano

Jestliže se trochu zajímáte o svět kosmetiky, jistě vám nemohla uniknout vlna nadšených reakcí na kosmetiku The Ordinary. Tyto velmi dostupné produkty doslova ohromily svět a možná si říkáte, zda je na tom vůbec něco pravdy a zda produkty za tak nízkou cenu mohou vůbec fungovat. Na tyto a další otázky vám odpovíme a jsme si jisti, že po přečtení budete chtít produkty The Ordinary vyzkoušet na vlastní kůži.

Čím je The Ordinary tak výjimečná?

Když tyto produkty v roce 2017 vstoupily na trh, nikdo asi nečekal, jaké vlny nadšených reakcí se jim dostane. Jejich kouzlo totiž spočívá právě v naprosté „obyčejnosti“ – nabízí velmi jednoduchou, ale účinnou kombinaci základních složek, díky čemuž může být produkt levný, ale skutečně efektivní.

Hlavní výhody

Mezi zásadní benefity kosmetiky The Ordinary patří:

  • Je cenově dostupná a zároveň vysoce účinná.
  • Nabídka produktů je široká a vyhovuje téměř každému typu pleti.
  • Neobsahuje zbytečné složky navíc a je bez dráždivé parfemace.
  • Není testována na zvířatech a vyhýbá se používání problematických složek (parabeny, minerální oleje apod.).

Základy péče o pleť

Jaké jsou základní kroky v péči o pleť a co by ve vaší rutině rozhodně nemělo chybět?

  • Čištění a odličování – každé ráno i večer je třeba se pečlivě a dvoufázově odlíčit a pleť vyčistit. Skvělou volbou může být čistící emulze od The Ordinary, která nevysušuje, ale dokonale pleť zbavuje nečistot.
  • Tonizace pleti – tonikum od The Ordinary obsahuje kyselinu glykolovou, která perfektně odstraňuje odumřelé buňky pleti.
  • Sérum – zkusit můžete buď hyaluronové sérum pro vypnutí a hydrataci pleti, ale pro projasnění se hodí také sérum s vitamínem C. Pro starší pleť se sklonem k tvorbě vrásek je možné uvažovat nad použitím séra s retinolem. Ujistěte se ale, že víte, jak jej správně používat, a nezapomeňte na ochranu proti slunečnímu záření, která je v tomto případě zcela nezbytná.
  • Hydratační krém – nezapomeňte pleť ošetřit krémem, který dodá hydrataci a v případě denní varianty obsahuje také ochranný faktor SPF. Ten byste měli používat i v zimě.

Zdroj náhledového obrázku: Piqsels

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button