Spolupráce

Výkup katalyzátorů a filtru pevných částic: Vydělejte na šrotu!

Katalyzátor je nezbytnou součástí konstrukce automobilu a zásadní roli plní především ve snižování množství toxinů ve výfukových plynech. Jde tedy o důležité zařízení, jehož funkce je v podstatě nenahraditelná a chod automobilu by bez něj byl naprosto neekologický a v podstatě toxický.

Co když katalyzátor nefunguje optimálně

Mnohdy se ale může stát, že katalyzátor dosloužil, neplní své funkce tak, jak by měl, a je potřeba jej vyměnit a nahradit. Pokud je to i váš případ, vyplatí se využít službu výkup katalyzátorů nebo výkup filtru pevných částic. Zajistíte tak, aby bylo s katalyzátorem ekologicky a šetrně naloženo a zbavíte se nepříjemné povinnosti najít vhodné místo, kam byste katalyzátor mohli legálně odložit.

Obraťte se na zkušené odborníky

Pokud jde o výkup katalyzátorů nebo filtru pevných částic, je skvělým partnerem rodinná firma CATALYCON s.r.o. Tato společnost na trhu působí již více než 15 let a za tu dobu stihli nasbírat spoustu zkušeností nejen z oblasti zpracování a recyklace drahých kovů. Spolupracují také s renomovanou firmou Hensel-recycling, a proto jsou schopni nabídnou nejvyšší výkupní ceny.

Zakládají si na dlouhodobé spolupráci, důvěře a odborných znalostech, které jsou v tomto oboru skutečně zásadní. Působí v České republice i na Slovensku, a více informací o nabízených službách a možnostech spolupráce najdete na www.catalycon.cz. Můžete se také za nimi zastavit v jejich pobočce v Dobrušce, kde vám rádi poradí nejen ohledně udržitelné likvidace katalyzátorů, ale zajišťují i výkup filtru pevných částic.

Pryč se starým šrotem, a ještě se ziskem!

Z katalyzátorů jsou schopni získat drahé kovy, tedy zejména platinu, palladium a rhodium, které mohou být dále použity. Díky moderním technologiím je dovedou přesně lokalizovat a získat jejich maximální množství. Vy se tak zbavíte starého a nepotřebného šrotu, a ještě za něj dostanete hezky zaplaceno. To je přeci skvělý obchod, ne?

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button