Spolupráce

Fotopast je ideální ochranou před zloději

Fotopast, věc o které se v poslední době velice mluví. Možná jste o ní ještě nikdy neslyšeli. Jedná se o skvělého pomocníka, který dokáže ochránit v podstatě cokoliv a to pasivní formou.

Ať už chce nachytat zloděje, mít přehled o tom, kdo se pohybuje na určitém prostoru, nebo chcete ohlídat svůj revír, fotopast je pro vás vždy tím nejlepším řešením.

Dokonalost jménem Bunaty

Fotopast Bunaty je na první pohled naprosto obyčejnou krabičkou, kterou byste v normální prostředí snadno přehlédli. Tím nejdůležitějším prvkem, který tato krabička ochraňuje je kamerová čočka, která je schopna zaznamenat jak videozáznam, tak také fotografické snímky a to kdykoliv, když se před ní objeví nějaký pohyb. Toto je schopna pomocí pohybového čidla, které jí dá příkaz k pořizování záznamu.

Ochrání revír i dům

Spoustu lidí si myslí, že fotopasti jsou určeny pouze pro myslivce či ochránce přírody, kteří pomocí nic kontrolují pohyby divoké zvěře na jejich revíru. Fotopasti k tomuto účelu samozřejmě také slouží, ovšem jejich využití je daleko širší. Jelikož jsou velmi kompaktní a jejich design je udělaný tak, aby byly co možná nejnápadnější, jsou vhodné i pro ochranu majetku a pro monitoring prostor. Fotopasti Bunaty jsou vybaveny i schopností nočního vidění a tak je možno pomocí nich připravit past na zloděje, který nemá ani tušení, že je snímán. Právě to je velký rozdíl mezi klasickou průmyslovou kamerou a fotopastí. Průmyslová kamera může být pachatelem zničena, ovšem fotopast nikoliv. Fotopast je schopna upozornit vás na nevyžádaný pohyb pomocí sms, nebo e-mailu, kam vám také rovnou zasílá pořízené snímky a video. Vy tak budete okamžitě vědět, kdo se k vám na pozemek vlastně dostal, a co tam dělá.

Velkou výhodu fotopastí je také jejich nízká pořizovací cena a kvalita záznamu. Pokud tedy váháte, již nemusíte. Fotopast je přesně to co potřebujete!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button