Spolupráce

Víme, kde zítra nakoupíte nejvýhodněji!

Chtěli byste za Vaše každodenní nákupy platit méně? Můžete! A není v tom žádný velký háček. Jediným „ale“ je, že položky z Vašeho nákupního seznamu budete nakupovat v akčních letákových nabídkách. Ušetřit můžete až 80 %, a to i za produkty, které běžně kupujete, ať už se jedná o Coca Colu, mandarinky, vejce, máslo, mléko apod.

Aby pro Vás bylo nakupování v akčních nabídkách co nejpohodlnější, web AkcniCeny.cz pro Vás každý den připravuje jejich přehled. Právě teď zde najdete tisíce produktů ve slevě. Díky AkcniCeny.cz, na pár kliknutí víte, o kolik levnější může být Váš zítřejší nákup, která z akčních nabídek je nejvýhodnější, s nákupem kterého zboží pár dnů počkat, co naopak koupit hned.

Přehled akčních nabídek je Vám na AkcniCeny.cz k dispozici jak v podobě náhledů na elektronické letáky, tak v podobě výpisů zboží tříděného do tematických kategorií, např.:

  • máslo v akci
  • vejce v akci
  • mléko v akci
  • maso v akci
  • hračky v akci

AkcniCeny.cz sledují letákové nabídky prodejců po celé České republice, nejste tak vázáni na obchodníky, kteří nechávají doručovat své letáky do Vaší poštovní schránky. Zároveň, pokud některý z prodejců nabízí na jednotlivých pobočkách různé akční nabídky, díky AkcniCeny.cz se to dozvíte.

Slevy Vám pohlídá Strážce slev

Všem uživatelům AkcniCeny.cz je zdarma k dispozici funkce Strážce slev, která za ně každý den sleduje nové akční nabídky. Pokud Strážce najde nabídku, která splňuje podmínky uživatele, informuje jej o tom e-mailem.

Příklad nastavení funkce Strážce slev

  • typ zboží: čokoláda Studentská pečeť
  • preferovaní prodejci: Kaufland, Tesco
  • doba hlídání slevy: 3 měsíce
  • cena po slevě: 25 Kč

Čím více předem si Strážce slev nastavíte, tím vyšší je pravděpodobnost, že najde slevu splňující Vaše podmínky. Již nyní si tedy nastavte Strážce slev tak, aby Vám hlídal akční nabídky mouky, vanilkového cukru, másla vajec a dalších ingrediencí pro vánoční cukroví.

Navštivte ještě dnes www.akcniceny.cz a přidejte se ke stovkám tisíc uživatelů, které díky tomuto portálu nakupují výhodně s minimem úsilí.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button