Spolupráce

Tato školení vás významně posunou v kariéře

Chcete vyniknout v nové profesi, stát se lepším manažerem? Ovládnout dovednosti, na které jste nedávno ještě ani nepomysleli? Je-li pro vás samostudium příliš náročné, obraťte se na profesionální školicí tým společnosti ICT Pro.

Její lektoři vedou už více než čtvrt století skvěle hodnocená školení zaměřená na oblast informačních a komunikačních technologií (ICT), a také školení rozvoje měkkých dovedností (Soft skills) – kurzy a workshopy v oblasti profesního i osobnostního rozvoje. Ať si vyberete kterékoli z nich, významně se posunete ve své kariéře, jak dosvědčuje množství účastnických recenzí. Kromě teoretické i praktické části je na školeních i prostor pro řešení individuálních problémů z praxe. Zkušení lektoři se neustále přizpůsobují požadavkům klientů a poskytují jim cennou zpětnou vazbu.

Excel vám už nestačí? Otevřete si dveře dál…

Microsoft Excel je nejrozšířenější tabulkový editor a kalkulátor z dílny společnosti Microsoft. Na kurzech ICT Pro ho můžete poznat od úplných začátků až po práci s velkým množstvím dat a proniknout i do tajů Business Intelligence.

Pan Kamil H. ze společnosti LOMAX & Co navštívil školení MS Excel – rozšíření a praktická cvičení pro pokročilé. Ve svém hodnocení uvedl: „Moc pěkné a poučné. Vůbec jsem netušil, co všechno Excel umí!“ Pochvalně se vyjádřila i paní Radka Š. ze společnosti BAUHAUS: „Maximální spokojenost. Profesionální přístup. Kurz splnil mé očekávání… Nebyl dotaz, kterým bychom paní lektorku zaskočili.“

Pokud už Microsoft Excel excelentně ovládáte, můžete postoupit dál. Pracovníkům v kancelářích otevírá nové možnosti například rozšíření znalosti práce s daty v Excelu o práci s daty v databázích za pomoci jazyka SQL, o vizualizaci dat doplňkem Power Pivot pro Excel či o vizualizaci dat v nástroji Power BI.

Buďte akční a domluvte si s vaším šéfem školení na míru

Je vás v kanceláři víc, kteří toužíte po osobním rozvoji na stejná témata? Zkuste vašeho šéfa požádat o školení na míru. „Kromě standardních školení pro jednotlivce organizujeme i zákaznické kurzy na míru, které koncipujeme přesně na základě potřeb a vstupních znalostí zaměstnanců firem. Tato školení se mohou konat i v prostorách zákazníka a volitelně také v anglickém jazyce,“ přibližuje Radek Havelka, jednatel společnosti ICT Pro s centrálou v Brně a školicími prostory v Brně a Praze.

Už čínský filozof Konfucius pronesl: „Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím…“ Vězte, že praktická počítačová školení, kurzy a workshopy od ICT Pro přinesou hluboké porozumění nové problematice i vám. Navíc odborné vzdělávání zaměstnanců je přínosem pro celou firmu. Takže se nenechte odbýt – pokud vám kurz nevyjde letos, vedení ho může naplánovat na příští rok.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button