Itcertwin provides CISCO certification exam preparation materials and questions and answers to improve your exam results. This is the most effective way that pass the exam. http://www.itexamnow.com/ cisco The exam of dump PDF and practical test questions will help you pass the exam quickly. 300-080 exam pdf download Our product description after sales service and update the CCNP 100-105 exam bank allows you to easily pass certification test. 100-105 exam dumps Our CISCO security mobile solution is tested by 300-085 every week. 300-085 practice exam   70-533 questions  1Z0-052 exam materials  70-697 exam pdf  70-461 exam dumps  642-902 practice exam We offers free CCNP 642-902 exam dumps demos in PDF and software formats. Before you decide to buy the full version of the practice exam, you can try the CCNP 642-902 free trial. 210-060 dumps exam Our 210-060 CISCO test database is very effective. Our professional team is always at your service. 070-346 exam guide The two formats cover all syllabus recommended by cisco to implement cisco mobile solution certification exam. 500-265 exam questions Itexamlibrary provides high quality IT authentication test reactor. This will help you pass the exam easily. 300-075 pdf Itexamnow is not only a provider of learning materials. We are a knowledge center and a knowledge center. 300-135 pdf we are able to provide your organization with custom-developed learning plans and education materials. 200-310 exam pdf dumps Itexamnow provides examination materials for CISCO practice test standard. If you have never had a parameter or VUE exam standard exam is very important. 210-260 exam pdf The accuracy of question and answer is fully guaranteed, which is enough for you to pass the exam. AWS-SYSOPS latest dumps 300-115 pdf exam
Levandulový relax: Vyrobte si doma tyto koupelové koule! – Napadov.cz
Napadov.cz

Levandulový relax: Vyrobte si doma tyto koupelové koule!

Za odpočinkem a příjemným uvolněním nemusíte vždycky nutně do wellnes. Takové malé lázně si můžete vytvořit ve své vlastní koupelně. Dopřejte si příjemnou koupel, navoďte atmosféru s pomocí přítmí svíček, pusťte si relaxační a příjemnou hudbu a udělejte si chvíli jen sami pro sebe. Co k tomu všemu ještě chybí?

Domácí koupelové koule

Ano, koupelová koule! V obchodech jistě narazíte na spousty nejrůznějších vůní, ale co si vyrobit nějakou doma? Třeba právě s levandulí. Čas od času je potřeba hýčkat si své tělo a dopřát mu oddech. Koupelové koule nemusíte využívat jen vy, ale můžete jimi obdarovat také své blízké a přátelé. Kolegyni můžete udělat balíček na narozeniny, maminka dostane koupelový balíček na den matek a kamarádky na Vánoce. Výroba těchto jednoduchých koupelových pomocníků je rychlá a jednoduchá. Jak na to?

Levandulovo – ovesná kapsa

Co budete potřebovat:

 • 1 šálek Epsom soli
 • 1 šálek ovesných vloček
 • 2 polévkové lžíce sušené levandule
 • 20 kapek levandulového esenciálního oleje
 • 2 kávové filtry na jedno použití
 • Bavlněný motouz

Jak postupovat:

Epsom sůl dejte do misky a přidejte levandulový esenciální olej. Vše promíchejte lžící, aby nebyly viditelné žádné hrudky.

Přidejte ovesné vločky, sušenou levanduli a opět promíchejte. Ujistěte se, že je směs dobře promíchaná a naplňte oba kávové filtry směsí a uzavřete pomocí bavlněného provázku, popřípadě můžete filtry sešít pomocí šicího stroje.

Jak tento sáček využít? Ideální je vložit takto vyrobený sáček do vroucí vody a nechat prudce zavařit čtyři až pět minut. Vzniklou směs nalijte do vany a vychutnejte si relaxační a uvolňující koupel. Epsom sůl pomáhá svalové relaxaci, snižuje zánět, ovesné vločky zase změkčí pokožku a levandule má relaxační účinky na lidské tělo.

Levandulové koupelové koule

Co budete potřebovat:

 • 1 šálek jedlé sody
 • ½ šálku kyseliny citronové
 • ½ šálku Epsom soli
 • 1 čajová lžička vody
 • 2 čajové lžičky levandulového esenciálního oleje
 • 3 čajové lžičky olivového oleje
 • 1 čajová lžička sušené levandule
 • Potravinářské barvivo (ideální fialová barva, může být však jiná)

Jak postupovat:

Většina Epsom soli má poměrně velká zrna, takže je dobré jí pomocí mlýnku na kávu rozdrtit na menší kousky. Pořídit si můžete také formičky na koupelové koule, ale můžete také použít formu z bonboniéry nebo dvě malé kulaté misky, které přiložíte k sobě.

Mokré přísady a suché přísady smíchejte zvlášť. Pozor na potravinářské barvivo, bude stačit jen několik kapek. Když dojde u suché směsi ke kontaktu s mokrou směsi tak mírně šumí, proto vše promíchávejte pomalu, až vznikne směs, která je podobná mokrému písku.

Směs natlačte pevně do formiček a pevně stlačte. Nechejte chvíli tvarovat a poté opatrně vytáhněte ven, kde na vzduchu nechejte sušit přes celou noc. Budete-li chtít tento proces zkrátit, pak dejte na několik hodin do mrazničky.

Nyní už stačí jen naplnit vanu teplou vodou a koupelovou kouli použít. Vychutnejte si příjemnou a ničím nerušenou relaxační koupel s domácími koupelovými koulemi!

Zdroj

Přidat komentář

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme

loading...