Spolupráce

Každá žena ocení vlastní toaletní stolek

Toaletní stolky, které byly v minulosti běžnou součástí vybavení ložnice, si opět nacházejí svoje místo i uplatnění a to především díky velkému množství šuplíčků, které skýtají úschovný prostor pro celou řadu ženských nezbytností. Ženy, které pečují o svůj vzhled, v něm nacházejí malé království.

Krásný toaletní stolek je nejen praktickým, ale i elegantním designovým doplňkem vašeho interiéru, který poskytuje celou řadu výhod.

Místo v koupelně

Toaletní stolek, kupodivu, ocení muži, i když jej vůbec nepoužívají. Pokud má žena vlastní toaletní stolek, přesune k němu své krášlící rituály a ihned se uvolní koupelna a dokonce i místo u zrcadla. Toaletní stolek totiž má nejen praktické šuplíčky a odkládací pultík, ale povětšinou i velké zrcadlo.

Zrcadlo opticky zvětší místnost

Pokud umístíte stolek na vhodné místo, díky velkému zrcadlu, které většina stolků má, se projasní místnost a získá tak dojem většího prostoru. Stolek postavte tak, aby kolem něj bylo dostatek místa a neviselo kolem něj mnoho obrazů.

Místo nejen pro kosmetiku, ale i šperky

Toaletní stolek obsahuje celou řadu šuplíčků, což jsou ideální prostory nejen pro kosmetiku, ale i šperky. Budete tak mít vše potřebné pohromadě a na dosah a ušetříte čas odbíháním a hledáním potřebných doplňků. Potřebujete – li více prostoru, sáhněte do nabídky stolků s poličkou.

Designový doplněk vaší ložnice

Velký výběr stolků naleznete na Toaletní stolky.cz.

Toaletní stolek je nejen praktický, ale i designový doplněk každé místnosti a to díky netradičnímu zpracování. V nabídce jsou varianty nejen honosnější, ale i nenápadné, v minimalistickém provedení. Na výběr jsou stolky elegantní, vintage, rustikální, antické nebo moderně designové.

Celkový dojem ještě zvýrazní taburetka, stolička či židlička, ideálně s úložným prostorem, díky kterému získáte další místo pro ukládání vašich drobností.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button