Rady a tipy

K čemu všemu je dobré pivo?

Při slově pivo si nejspíš většina z nás vybaví zlatavý mok s pěnou ve vychlazené sklenici anebo oblíbené pivní lázně. Někteří na svůj půllitr možná dostali chuť právě teď! Tento chmelový nápoj má ale mnohem více využití, než byste mohli tušit. Například ten, kdo tvrdí, že pivo je jenom pro pořádné chlapy, se velmi mýlí – pivo totiž vyniká jako skvělá vlasová kosmetika a působí blahodárně na naši pleť! A k čemu všemu je ještě dobré? Tak to se dočtete právě v našem článku!

Ošetřuje unavené nohy

Naplňte si lavor studeným pivem a vytvořte si ošetřující pivní lázeň pro vaše unavené nohy. Stačí pár minut a pocítíte vítanou úlevu od celodenního chození.

Zlepšuje spánek

Věděli jste, že chmel je známý jako přírodní sedativum a účinný lék na nespavost? Zkuste tento jednoduchý trik: umyjte polštáře ve vodě a pivu v poměru 1:1 a zaručujeme vám, že se vám bude spát o mnoho lépe!

Podporuje růst vlasů

Pivo je velmi bohaté na vitamín B, který je klíčová pro růst a správnou výživu našich vlasů. Neznamená to ale, že jej musíte pít ve velkém – stačí si prý ve sprše vlasy osvěžit troškou piva a nechat pár minut působit.

Vrátí lesk dřevěnému nábytku

Nalijte trochu teplého piva na hadřík a sledujte, jak se bude vaše dřevo za chvíli lesknout! Budete nadšeni!

Zbaví vás škůdců

Pivo láká nejen vás, milí pánové! Mouchy jdou po něm jako divé – nalijte tedy trochu piva do sklenice a zakryjte ji alobalem – nechte tam jenom malé dírky. Dovnitř se dostanou, ale ven? Ani náhodou!

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button