Rady a tipy

4 tipy, jak si skvěle zpříjemnit let letadlem

Nejlepší létání je létání ranní

Pokud máte na výběr, měli by jste vždy upřednostňovat lety ranní. Jednak je menší šance, že bude mít let zpoždění a jednak bude váš let doprovázet méně turbulencí. V ranních hodinách se navíc doporučuje cestovat těm, kteří mají z létání menší či větší strach.

Během letu si zkuste odepřít čaj a kávu…

Ne, že bychom vás chtěli připravit o váš oblíbený nápoj, spíše se snažíme uchránit vaše zdraví od nepříjemných stavů záhy po letu. Pitná voda určená k přípravě horkých nápojů na palubě letadla může obsahovat poměrně vysoké bakterií, které vám mohou způsobit průjem anebo nevolnosti. Požádejte si tedy radši o nápoje balené…

Kam si sednout?

Při výběru sedadla si musíte nejprve ujasnit, zda je pro vás přednější krásný výhled z okna anebo příjemné klima letadla. V nadmořských výškách se teplota může dostat až k -65 °C a to jistě nezůstane u pasažérů u okének bez povšimnutí. Pokud se svého výhledu tedy nechcete vzdát, nezdráhejte vzít si s sebou vrstvu oblečení navíc. 

Proč zvolit zadní sedadlo?

Sedíte-li na palubě mezi prvními, můžete se spolehnout na nejrychlejší servis a opuštění letadla, na jednu stranu zadní sedadla mají také své nesporné výhody. Posádka k vám bude daleko pozornější… ptáte se, proč? Tento bonus není výsledkem ničeho jiného, než že je to pro letušky prostě jednodušší z důvodu obsluhy. Také se vám nestane, že by něco zapomněli – komu by se také chtělo migrovat po celém letadle, že?

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button