Spolupráce

Hledáte ideální prostory pro firemní eventy a konference v Praze? Jasnou volbou je Chuchle Arena Praha

Více než dva roky covidových restrikcí daly konferencím, firemním akcím a večírkům naprosté utrum. I když situace stále jistě není zcela vyřešená, vyplatí se využít toho, že minimálně nyní náš žádná omezení trápit nemusí. Co takhle si všechny ty zrušené akce vynahradit? Ale kde v Praze nějakou pořádnou akci uspořádat?

Jeden netradiční tip bychom měli. Jistě každý zná dostihové závodiště Velká Chuchle. Málokdo ale ví, že kromě sportoviště je to také multifunkční areál, který nabízí velmi originální prostory pro pořádání nejrůznějších akcí. I vy můžete pro svou akci využít netradiční prostory Chuchle Arena Praha.

Místo jako stvořené pro firemní akce

Nemusíte mít nic společného se sportem nebo dostihy, areál je otevřen všem firmám, které hledají místo pro uspořádání eventů nebo akcí. Takové eventy v Praze budou jedinečné, osobité a ve velmi zajímavém a neotřelém prostředí. Stejně tak se ale prostory dají využít také pro osobní a rodinné sešlosti nebo oslavy. Je jen na vás, co v těchto prostorech budete slavit. Čekají vás výborně vybavené prostory, venkovní zázemí i catering, ale pokud to bude třeba, dá se zajistit také ubytování nebo parkování.

Konference, kterou vám budou závidět

Zařídit konferenční prostory v Praze často bývá oříšek. Buď nejsou dost velké, nebo nenabízí dostatečnou variabilitu. Chuchle Arena Praha má ale nabídku, která dovede vyhovět téměř jakýmkoliv potřebám. K dispozici jsou různě velké salonky, terasa, ale také potřebné technické vybavení a připojení na stabilní Wi-Fi. Není problém zajistit také chutné občerstvení dle vašeho přání a u toho si můžete užívat nádherný výhled na celé závodiště.

Když firemní event, tak skutečně nezapomenutelný

Firemní akce v Praze zde nikdy nebudou nudné. Vnitřní prostory zahrnují třeba také derby klub, prezidentské apartmá, hotelové lobby nebo sázkové haly. Pro každého účastníka to jistě bude neopakovatelný zážitek.

Zdroj náhledového obrázku: www.chuchlearena.cz

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button