Dům a zahrada

DIY mini jezírko do bytu jako krásná dekorace

Oživení bytu nebo zahrady

Ať je léto tady nebo ne.. Chcete přidat nějaké ty vodní prvky na vaší zahradu nebo i do bytu? Pokud máte rádi myšlenku vodních kultur ve vašem domě nebo na zahradě, ale jste znepokojeni nedostatkem prostoru, vodní zahrada v nádobě může být tím pravým řešením. Toto mini zahradní jezírko nejen zvětšuje krásu a hodnotu svého dvorku, ale je také velmi snadné na vytvoření a realizaci. 

Jak na to?

Jakmile jste si vybrali požadovaný květináč nebo jinou nádobu, použijte dělič nebo vložky, které pomohou měnit výšky výšky půdy a tedy rostliny vytvoří krásnou krajinu. Můžete použít cihly nebo převrácené nádoby ponořené pod hladinu vody k vytvoření stejného nebo aspoň podobného účinku. Naplňte nádobu s vodou a čekejte dva dny něž se chlór odpaří. Zvolte si nějakou škálu vodních rostlin a vodních květů a vše může začít růst.

How to DIY Mini Garden Pond in a Container

Pokud máte obavy z komárů, mušek a dalších potvůrek, můžete nainstalovat malé vodní čerpadlo, aby voda nebyla stojatá, ale tekla. Květináč nebo jiná nádoba se zahradním jezírkem může být umístěna na verandě, terase nebo dokonce uvnitř domu. Byl by to dokonalý doplněk vašeho bytu nebo zahrady. Následující příklady jsou několika dalších kontejnerů zahradních jezírek jakožto DIY projektů  a inspirací pro vás. Každý z nich přichází s více detaily, jak vše naaranžovat.

How to DIY Mini Garden Pond in a Container 2

How to DIY Mini Garden Pond in a Container 3

How to DIY Mini Garden Pond in a Container 4

How to DIY Mini Garden Pond in a Container 6

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button