Rady a tipy

Jak na čištění vaší elektroniky? S těmito radami bude zase jako nová!

Elektronika je věc, se kterou jsem v kontaktu denně a prakticky neustále. S počítači, sluchátky, laptopy a jinými věcičkami pracujeme třeba i několik hodin a samozřejmě, že po čase potřebují nějakou tu péči. Většina lidí ale bohužel vnímá elektroniku jenom jako dobrého sluhu aniž by si uvědomila, že bez pravidelného čištění by se mohla stát i špatným pánem. Proto vám přinášíme nejlepší rady přímo od IT jak jednoduše a naprosto levně udržovat svá zařízení v dobrém stavu i po dlouhá léta. Věřte nám, ta chvilka pozornosti pro vaši elektroniku bude jednou znát!

Jak na špinavá sluchátka?

V mřížce sluchátek se velmi často hromadí špína z našich uší a většina z nás tomu nevěnuje pozornost anebo se snaží špínu vyčistit párátky něčím, co je zrovna po ruce. Naše rada pro vás? Místa párátka vsaďte raději na kartáček na zuby – je to mnohem rychlejší a efektivnější. A jak na čištění sluchátkových drátů? IT doporučují prostou plastickou gumu!

Konec špinavé klávesnice

Jak si poradit se špinavou a umatlanou klávesnicí? IT mají jasno – nejlepším řešením je prostá lepící páska. Je to jednoduchý a nejsnadnější způsob a nestojí vás skoro žádné úsilí ani peníze.

Vyčistěte si pořádně všechny obrazovky

Obrazovky si nejlépe vyčistíte pomocí hadříků z mikrovláken.

A co monitory?

Kávové filtry jsou pro čištění vaše monitoru naprosto ideální – nepoškrábou vám totiž obrazovku!

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button