Rady a tipy

Aby byly vaše věci jako nové…

Svědivý svetr, hrozivá skvrna od rtěnky anebo vás trápí nepříjemné aroma vaše oblečení? Určitě jste se s podobnou situací asi již setkali a také víte, že přijít na správný způsob jak problém odstranit může být někdy pěkný oříšek. Naštěstí pro vás máme pět řešení na pět nejčastějších problémů, které pro vás ale už problémem nikdy nebudou!

Jak na perfektní svetr?

Jak se zbavit svědění a línání svetrů? Stačí je umístit přes noc do mrazáku – tento trik perfektně funguje například na kašmír anebo vlnu. Jedinou nevýhodou je zima při následném oblékání, záleží ale na vás, jakou oběť pro nošení vašeho svetru podstoupíte.

Zbavte se nepříjemného zápachu oblečení

Malé množství vodky v rozprašovači je přesně to, co potřebujete ke zbavení-se nevábného zápachu vaše oblečení. Skvěle se vám může hodit například v situaci, kdy nemáte čas na praní, ale nutně potřebujete ještě jeden den pro váš kus oblečení – alkohol totiž ničí bakterie, které způsobují zápach.

Skvrna od rtěnky už vás trápit nebude

Na skvrnu od rtěnky použijte obyčejný lak na vlasy! Nalakujte část tkanini a po vysušení můžete dát oblečení do pračky… po rtěnce nebudou ani stopy!

Kožená obuv v perfektních stavu

Vše co potřebujete na oděry je vatová tyčinka a vazelína. Je to nejlevnější, ale zároveň nejjednodušší řešení!

Zbavte své tenisky zápachu

Po tréningu není nic lepšího než lžička jedlé sody do obou tenisek. Jedlá soda skvěle absorbuje zápachy a nazítří ani nebudete vědět, že jste se předchozí den někde zapotili!

 

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button