Spolupráce

A čím krmíte své chlupáče vy?

Pokud máte doma čtyřnohého mazlíčka, chcete mu poskytnout tu nejlepší péči, do níž samozřejmě patří i kvalitní krmivo pro psy. Vhodně zvolená strava má vliv na na psí zdraví. Pokud vyberete správnou stravu, můžete předejít vzniku alergií nebo dalším zdravotním komplikacím. Vhodně zvolená strava má vliv nejen na zdraví, ale i délku života vašeho chlupáče.

Z čeho se dá vybírat?

Můžete využít nabídku komerčního krmiva, do něhož patří psí konzervy a granule pro psy nebo si stravu můžete připravovat doma sami. Domácí příprava však bývá časově náročná a také je potřeba ohlídat, aby obsahovala potřebné látky a tudíž měla to správné složení.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, strava by měla být vyvážená, což znamená, že by měla obsahovat dlouhodobě v odpovídajícím poměru přísun vody, energie, bílkovin, minerálů a vitamínů.

Na trhu se nachází celá řada různých druhů krmiv. Při jeho výběru je potřeba brát v potaz především věk, zdravotní stav a váhovou kategorii psa. Podle toho si můžeme zvolit krmivo pro štěňata, pro psy dospělé či staré. Také pohyb hraje při výběru krmiva velkou roli. Tady můžeme vybírat krmivo se zvýšeným či sníženým obsahem energie.

Pokud se u psa objeví nějaký druh alergie, lze sáhnout do nabídky krmiv hypoalergenních, holistických, organických nebo vegetariánských. Tyto druhy krmiva obsahují menší množství alergenů a neobsahují vejce, kvasnice, pšenici, mléčné produkty a hovězí maso. Ve vegeteriánském krmivu je bílkovinným zdrojem sója, kukuřice, oves nebo rýže. Suroviny pro organická a holistická krmiva se používají z produkce ekologického zemědělství.

Rozhodující tedy není cena, ale složení, i levné granule pro psy mohou být kvalitní.

Široký výběr různých druhů

Široký výběr různých druhů krmiva za přijatelné ceny nabízí e-shop Fera24.cz. Lze si zde vybrat jak granule, tak i konzervy nebo kapsičky. Samozřejmostí je i krmivo veterinární. Nabídka zahrnuje krmivo pro psy všech věkových kategorií, s různou pohybovou aktivitou, krmivo běžné i pro psy s alergiemi, bez obsahu obilovin a glukózy.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button