Zdraví

10 způsobů, jak zvýšit vaše vibrace

Všechny vaše myšlenky a pocity jsou energie a energie jsou vibracemi. Naučte se zvýšit tyto vibrace a sledujte, jak se váš život dramaticky změní.

1. Najděte něco krásného a oceňte to

Krása je všude kolem nás, od ranní rosy až po večerní hvězdy a vše mezi nimi. Většina lidí přežívá život, protože si nevšimne všech krásných věcí, které jsou kolem nich, a ano, je to všechno, kde je to tak, že si jich prostě všimnete a oceníte je, až to uvidíte. Ať už je to vůně květiny nebo způsob, jakým se déšť vlní v kalužích vody, oceníte krásu života, kterou nabízí.

2. Vytvořte seznam všech věcí, za které jste vděční

Vytvoření seznamu vděčností posunuje vaše vibrace ze zaměření na to, co již máte, co je již ve vašem životě bohaté. Je toho víc, za co můžete být vděční, než si umíte představit. Můžete začít s „Jsem živý!“ A rozšířit se odtud. Vděčnost je postoj.

3. Meditujte

Posaďte se pohodlně, zavřete oči a nadechujte se a oddechujte. Příliš často procházíme našimi dny s rozptýleným mozkem, který nás opouští ve stavu úzkosti a stresu. Meditace pomáhá uklidnit vaší duši a uvést vás do klidového stavu mysli. 10 minutek meditace denně může změnit váš život navždy.

4. Udělejte něco pro někoho jiného

Poskytnutím něčeho někomu jinému posune vaše myšlení z „Nemám dost, protože mám víc než dost, abych dal ostatním.“ Hojnost je vysoká vibrace.

5. Zastavte stížnosti a klepy

Stížnosti a pomlouvání vás vedou k velmi nízké vibraci. Zeptejte se sami sebe: „Přináší vám ty věci, o kterých mluvíte, co chcete?“ Pokud ne, přestaňte se stěžováním a začněte hledat způsoby, jak se radovat.

6. Přesuňte se. Cvičte. Hýbejte se.

Vibrace vyžadují pohyb, čím více pohybujeme, tím lépe se vaše vibrace pohybují. Tak se hýbejte! Tančete! Čím lépe se cítíte, tím více budete čerpat ze šťastných zážitků pro sebe, protože pracujete s jinou frekvencí.

7. Uvědomte si, že máte více kontroly nad svým životem, než jste si mysleli

Nejste obětí okolností, minulosti, rodinné výchovy, traumatu nebo čehokoli jiného. Můžete svůj život změnit okamžitě. Jen si to stačí uvědomit. V mnoha tradičních moudrech se tomu říká „úplná odpovědnost“. Nikdo není zodpovědný za to, jak se cítíte právě teď, jen vy. Není to prokletí. Je to požehnání, protože vám dává vaši moc zpět.

8. Dýchejte

Jen si sedněte a snažte se, aby váš dech byl delší, plnější a uvolněnější. Má přímý vliv na váš nervový systém a pomáhá vás uklidnit. Klidná vibrace je vysoká vibrace.

9. Udělejte něco, z čeho máte strach

Strach nás drží zpět, protože jsme ve stavu lásky a štěstí a čelíme těmto strachům a otevírá vás do většího světa možností. Strach z výšek? Běžte na parašutismus. Tréma z mluvení na veřejnosti, řekněte báseň u otevřeného mikrofonu. Uvědomte si, že váš strach je horší, než skutečný problém a pocit úlevy  je osvobozující.

10. Učiňte smysluplnou konverzaci s přítelem

Spíše než klepy nebo stěžování, mluvte o vašich nápadech. Co máte v plánu? Co si myslíte o realitě? Jsme duchovní bytosti s lidskou zkušeností? Mluvit s někým o těchto věcech pomáhá zvýšit obě vaše vibrace tím, že přemýšlíte ve velkém. Pokud nemáte někoho, s kým byste o takových věcech mluvili, je tady komunita vyšších lidí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button