Rady a tipy

Zbavte se zvířecích chlupů jednou provždy!

Domácí mazlíčky jsou bezesporu radost, která denně a denně obohacuje naše životy. Mimo radosti nás ale zvířátka oblažující i něčím jiným: chlupy! Ať je váš mazlíček dlouhosrstý anebo ne, pravidelná dávka na koberci anebo nábytku vás stejně nemine! Zvířátka prostě milujeme… ale co s jejich chlupy? Nezoufejte, Nápadov pro vás dnes připravil tři jednoduché tipů, jak se takových dárečků zbavit. Věříme tedy, že vám budou tipy užitečné a nezapomeňte pohladit vašeho miláčka!

Vytvořte si vlastní přírodní sprej a zároveň všestranný čistič povrchů na chlupy! Budete potřebovat 3/4 šálku citrónové šťávy, 3 lžičky jedlé sody, trochu esenciálního oleje a trochu vody. Tyto ingredience pak smícháme a dáme do rozprašovače – a můžeme jej užívat!

Gumové rukavice jako magnet na chlupy

Zapomeňte na lepící pásky i jiné zaručené tipy. Odborníci se shodují, že v podstatě jediným účinným bojovníkem proti zvířecím chlupům jsou prosté a jednoduché gumové rukavice! Stačí jimi jednoduše přejíždět po ochlupeném povrchu a chlupy se přisají jako magnet. Nezapomeňte ale rukavice po použití pořádně opláchnout!

Pravidelné vyčesávání mazlíčka

Nejlepším místem, kde začít s řešením chlupatého problémů je váš mazlíček! Línáním na koberci můžete totiž snadno zabránit i tím, že svému mazlíčkovi věnujete potřebnou péči a budete ho pravidelně vyčesávat a ošetřovat jeho srst. Kromě nábytku a koberců vám poděkuje hlavně váš chlupatý přítel!

 

 

 

 

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button