Rady a tipyZdraví

Zbavte se nafouklého bříška bez cvičení

Vyčnívající bříško je častto spojeno s nadýmáním, což je samo o sobě pro naše tělo přirozené. V normálním stavu je náš žaludek údajně naplněn 1l vody a naše střeva jsou naopak naplněna plynem. Nevhodná strava ale může způsobit, že je naše tělo „naplněno“ o něco více, to se pak může projevit právě v podobě vyčnívajícího bříška. Nicméně existuje pár způsobů, jak si s tímto problémem poradit – Nápadov pro vás připravil tři cvičení, která vás nafouklého bříška zbaví a zároveň pomohou tělu s jeho každodenní prací…

Masáž, která omezuje tvorbu plynů a stimuluje žaludek

Učiňte z vašeho pupíku výchozí bod a umístěte čtyři prsty horizontálně nad ním. Požadovaný bod je u vašeho nejhornějšího prstu. Masírujte v těchto místech po směru hodinových ručiček po dobu 2-3 minut, následně masírujte stejným způsobem a stejnou dobu v protisměru. Pokud jste udělali vše správně, budete cítit kyselou chuť v ústech a o něco málo se zvýší vaše slinění.

Masáž proti zadržování vody a bolestem žaludku

Tento bod se nachází ve výšce druhého prstu nad pupíkem. Stiskněte jej a aplikujte masáž po dobu 2-3 minut ve směru hodinových ručiček a nakonec také stejně dlouhou masáž v protisměru.

Masáž na odstranění pocitu těžkosti

Umístěte čtyři prsty horizontálně pod pupík, správný bod je umístěn u malíčku. Aplikujte opět známou masáž nejprve po směru a poté v protisměru hodinových ručiček. Pokud ji provedete správně, měli byste se brzy zbavit pocitu těžkosti a také nadýmání.

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button