Dům a zahradaRady a tipy

Návod: Tento výborný trik se zubním kartáčkem vám pomůže při úklidu

Zubní kartáček jako pomocník při úklidu

Zubní kartáček nemusí pomoci odstraňovat nečistoty a zubní plak ze zubů. Může vám pomoci také například při úklidu. Jde o všestranného pomocníka, jehož pomoc se vám bude vždycky hodit. Můžete si k těmto nápadům pořídit levný nový kartáček na zuby, popřípadě využijte ten, který už nebudete k čištění zubů používat.

Zubní kartáček je malý, ale o to víc šikovný. Může například proniknout do různých spár, do kterých se vy běžně nedostanete. A co třeba takový zapalovač a zubní kartáček? Nahřejte jej s pomocí ohně, ohněte a bude pružnější a ohebnější. Dostanete se tak opravdu všude!

Čištění toalety

Nahřejte krk zubního kartáčku ohněm. Vlivem tepla jej můžete jednoduše ohnout a následně jej použít na spáry toalety. Tam se skrývá opravdu spoustu špíny, nečistot a bakterií a mnohdy na ně jednoduše zapomínáte. Uvidíte, kolik nečistoty odstraníte s tímto jednoduchým nástrojem.

Spáry mezi dlaždičkami

To je místo, kde se velmi často drží nečistota a plíseň. Pomůže jednoduchý kartáček

na zuby. Odstřihněte hlavičku kartáčku, rukojeť nebudete potřebovat. Připevněte na vrták, na spáry aplikujte čistič a pusťte vrtačku na pomalé obrátky. Jemné štětinky se dostanou opravdu všude a plíseň s nečistotou nebudou mít šanci!

Pomocník pro vlasy

Také vám vadí, když si vlasy učešete do copu, ale krátké vlasy jsou všude okolo hlavy rozlítané? Vezměte kartáček na zuby, přidejte trošku tužidla a tyto vlasy sčesejte. Účes bude vypadat naprosto profesionálně!

Hřebínek na obočí

Kartáček na zuby můžete používat také jako hřeben na obočí a řasy. Popřípadě jej můžete využívat také pro barvení vlasů, namísto profesionálních štětců.

Čištění úzkých prostor

Pokud je místo, kde nedosáhnete běžnými pomocníky, pak přichází na řadu kartáček na zuby. Můžete s ním čistit také úzké prostory v lednici, v topení, ventilaci a podobně.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button