Cestování

Začněte šetřit: brzy bude možné podvodně navštívit trosky slavného Titaniku

Váš sen o spatření Titaniku opravdu zblízka se brzy může stát skutečností! Londýnská cestovní kancelář tento týden oznámila, že brzy započnou osmidenní zájezdy, které vyvrcholí 13.000 stop hluboko až u samotné potopené lodi.

Počátkem roku 2018 vezme zmíněná cestovní kancelář prvních osm klientů na cestu, která započne v Newfoulandu v Kanadě, a poté bu-de li počasí přát se bude možné pomocí ponorky podívat zblízka na trosky na Titaniku do ledového oceánu.

Ponorka je speciální zkonstruovaná právě pro účely takovýchto podmořských návštěv a spolu s posádkou odborníků vás údajně provede oceánem a dostane vás do bezprostřední blízkosti očekávaného cíle. Pasažéři ponorky se dokonce budou moci částečně podílet na podmořské navigaci a mimo jiné budou mít možnost zúčastnit se zajímavých přednášek přímo pod vodou.

Bohužel, úplně levné to ale nebude, nejlevnější místa v ponorce se budou pohybovat okolo pár stovek dolarů. Lidé se ale dušují, že takový zážitek za tu velkou částku stojí. Věří také, že jejich plavba bude mít o něco šťastnější konec. A co vy, už začínáte spořit?

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button