Cestování

Magický Bluebell vás zláká k jarnímu putování

Každá procházka lesem je vlastně takový malý zážitek. Příroda nám poskytuje své uklidňující „služby“, čerpáme její energie, nabíráme síly a celkově se naše mysl dostává do rovnováhy. Představte si ale procházku lesem, kde svítí to nejkřehčí slunce, stromy jsou tak vysoké, až jsou nekonečné a mezi nohama vám protékají tisíce modrých a fialových okvětních lístků. Zní vám to jako z pohádky?

Toto magické místo ale můžete navštívit i v reálném životě – však je od nás jenom kousek na sever. Kouzelný les Bluebell, poblíž východní Sussexu v Anglii bude to pravé při vašem jarním putování. Již za chvíli toto místo rozkvete v nekonečné pláně fialové a nebesky krásné modré barvy.

Přestože se tento les stal před několika lety oblíbenou atrakcí a do konce se uvažovalo o zřízení parku, dnes jsou jeho vyhlídky o něco mírnější. Stále je však oblíbenou turistickou destinací, ne však v takové míře.

Vy si ho můžete vychutnat poklidným turistickým tempem a to po přírodně zřízené cestě asi půl míle dlouhé. Tak co, už máte sbaleno na nejmagičtější výlet vašeho života?

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button