Napadov.cz

Magický Bluebell vás zláká k jarnímu putování

Spřádáte plány na jarní putování? Magický les Bluebell s dávnými topoly a nekonečnými kilometry květin pro vás možná bude to pravé! Zajímá vás víc? Tak pokračujte ve čtení…

Každá procházka lesem je vlastně takový malý zážitek. Příroda nám poskytuje své uklidňující „služby“, čerpáme její energie, nabíráme síly a celkově se naše mysl dostává do rovnováhy. Představte si ale procházku lesem, kde svítí to nejkřehčí slunce, stromy jsou tak vysoké, až jsou nekonečné a mezi nohama vám protékají tisíce modrých a fialových okvětních lístků. Zní vám to jako z pohádky?

Toto magické místo ale můžete navštívit i v reálném životě – však je od nás jenom kousek na sever. Kouzelný les Bluebell, poblíž východní Sussexu v Anglii bude to pravé při vašem jarním putování. Již za chvíli toto místo rozkvete v nekonečné pláně fialové a nebesky krásné modré barvy.

Přestože se tento les stal před několika lety oblíbenou atrakcí a do konce se uvažovalo o zřízení parku, dnes jsou jeho vyhlídky o něco mírnější. Stále je však oblíbenou turistickou destinací, ne však v takové míře.

Vy si ho můžete vychutnat poklidným turistickým tempem a to po přírodně zřízené cestě asi půl míle dlouhé. Tak co, už máte sbaleno na nejmagičtější výlet vašeho života?

 

Profilový obrázek

darja.docekalova


Přidat komentář

Spolupracujeme