DárkyKrása a módaRady a tipy

Vyrobte si originální tenisky!

Také máte pocit, že v obchodech jsou neustále ty samé tenisky? Vy chcete něco barevného, moderního a jarního. Něco, co o vás řekne, že máte rádi zábavu a život. V obchodech však žádné takové modely nenacházíte? Co takhle vyzkoušet vlastní výrobu? Vyrobíte si trička nebo například také moderní a barevnou obuv! Je to velmi jednoduché a rychlé! Postačí vám k tomu jen bílé tenisky, barvy a kreativita.

Barevné plátěné tenisky

Barevné oblečení nevyjde nikdy z módy. Je skvělé napříč styly a moderními prvky. V šedesátých letech zasáhla svět vlna hippie stylu, kterému vládly květiny, barvy, batika a spousta dalšího. Tohoto období se asi už nedočkáme, ale barvy jsou a vždycky budou součástí každého módního stylu.

Začít můžete třeba teniskami. Stačí si pořídit klasické bílé tenisky, které stojí pár korun. Jde o bílé plátno, které máte šanci si ozdobit tak, jak chcete vy sami. Můžete začít boty zkrášlovat sami, popřípadě si tuto činnost připravte pro deštivé odpoledne a můžete zabavit i své děti. Vzniknou vám krásné a moderní boty, které můžete nosit na jaře, v létě i během teplého podzimu. Je to jednoduché a zábavné. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Bílé plátěné tenisky
  • 90% desinfekční roztok
  • Brčka
  • Fixy

Jak postupovat:

Začněte tím, že olepíte gumové podrážky na botách s pomocí malířské pásky. Díky tomu zůstanou podrážky bílé a neulpí na nich zbytečně barva. Chcete-li však také mít gumové podrážky barevné, pokreslete i je. Ty však dlouho barevné nezůstanou.

Pomocí fixů nakreslete různé motivy na tenisky. My jsme použili motiv ohňostroje. Vy si můžete nakreslit tento motiv, popřípadě si vymyslete svůj vlastní. Je to čistě na vás a vaší kreativitě.

Vezměte brčko, dejte jej do láhve s desinfekčním prostředkem a natáhněte. Vrchní část brčka ucpěte prstem, čímž zůstane v brčku prostředek. Položte na tenisky (přesněji na tečku uprostřed či kamkoliv jinam, když máte jiný motiv) a uvolněte prst. Desinfekční prostředek začíná svou práci. Možná budete muset tento postup aplikovat víckrát pro požadovaný vzhled.

Položte boty na suché místo a po uschnutí odstraňte malířskou pásku. Přidejte tkaničky a máte vlastně hotovo! Poté už stačí jen boty obout a vyrazit ven, třeba na procházku!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button