Zdraví

Vypijte tento zázračný nápoj před spaním a přijdou zázraky

Tento nápoj není pro každého, protože někomu může vadit jeho specifická chuť. Jaké jsou však účinky? Prostě úžasné! Velmi silný a zejména přírodní lék, který okamžitě nastartuje vaše tělo a posílí vaši imunitu. Banán obsahuje hodně draslíku, hořčíku a fosforu. Draslík je vhodný pro naše svaly včetně srdečního svalu a fosfor pomáhá tělu vyrovnat se s trávením sacharidů.

banany4

Skořice může pomoci zabránit Alzheimerově nemoci, Parkinsonově nemoci, roztroušené skleróze, různým nádorům a meningitidě. Důležité je přidat celou nastrouhanou skořici a vyhnout se skořici v práškové formě.

Tato zázračná kůra vám může pomoci v boji proti neplodnosti, protože vede k vyrovnání počtu mužských a ženských hormonů v ženském těle. Kromě toho výrazně snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Účinek je jedinečný a výsledky budete vidět už po necelých třech dnech.

Budete potřebovat:

  • 1 litr vody
  • 2 banány
  • 2 celé kousky skořice

Postup:

Vodu dáme vařit na sporák a do hrnce přidáme celou skořici. Když je voda teplá, vložíme do hrnce i oloupané banány a vodu necháme vařit. Všechno povaříme asi 15 minut. Nápoj pijeme vychlazený alespoň hodinu před spaním.

banany2
Dobré zažívání, dobrý spánek, lepší paměť, zvýšená hladina hemoglobinu. To vše je jen zlomek z pozitivních účinků tohoto nápoje. Navíc dokonale zklidňuje nervový systém, takže se určitě vyplatí alespoň vyzkoušet.

banany3
O tom, že banány na naše tělo ovlivňují pozitivně, není pochyb.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button