Spolupráce

Výhody plateb přes platební bránu

Bezhotovostní platební styk se těší v celém světě stále větší oblibě. Platby kartou jsou výhodné pro zákazníky z mnoha důvodů. Především s sebou nemusí nosit naditou peněženku a obávat si o její odcizení nebo ztracení. Mohou se vydat i na zahraniční dovolenou, aniž by museli do banky či do směnárny pro příslušnou měnu.

To vše jsou již všeobecně známé přednosti platebních karet. Rozšíření této formy placení se ovšem dosud bránili někteří obchodníci, kteří se bezdůvodně obávali složitosti, nebo si nechtěli pořizovat příslušná zařízení pro příjem platebních karet. Všechny tyto obavy obchodníků naprosto eliminuje platební brána.

Co je platební brána?

Jedná se o způsob prodeje určený pro obchodníky a pro e-shopy. Využívat jej ovšem mohou i řemeslníci nebo poskytovatelé nejrůznějších služeb. Pokud chcete i vy ušetřit čas a mít jistotu, že zákazníci řádně a včas zaplatí, využijte možnosti prodávat na internetu za pomoci platební brány Pays. Je to velice jednoduché a rychlé, jelikož stačí otevřít webové stránky Pays, kde se dozvíte všechny relevantní informace.

Výhody platební brány

Především je platební brána velice jednoduchá a snadno nastavitelná. Nastavení se provádí bez programování a dalších zbytečných průtahů. Neplatíte žádné paušály ani nesmyslné poplatky. Platební brána přináší funkce, které nikde jinde nenajdete. Jednou z velkých výhod pro obchodníky, e-shopy, řemeslníky a poskytovatele služeb je rychlá technická i administrativní podpora. Platební bránu lze nasadit na libovolný web a od obchodníka se nevyžaduje žádný minimální měsíční obrat. Jediným jednorázovým nákladem je aktivační poplatek po podpisu smlouvy ve výši 600 Kč.

Jak získat platební bránu?

K získání platební brány stačí učinit tři jednoduché kroky, které vám nezaberou více než 10 minut:

  1. Zaregistrovat se na Pays a potvrdit elektronickou smlouvu, kterou obratem obdržíte
  2. Přejít na na stránku “Vygenerovat platební odkaz” a vyplnit základní údaje o svém obchodu či firmě
  3. Na své stránky přidáte bezpečnostní kód, který zde získáte

Chcete-li se přesvědčit o bezchybném fungování platební brány a platby online, můžete ihned po vykonání předchozích úkonů zkusit testovací platbu ve výši 20 korun. O tyto peníze nepřijdete, neboť Pays vám je vrátí.

V čem spočívají další přednosti platební brány?

Placení kartou formou online online prostřednictvím platební brány je oproti placení převodem na bankovní účet mnohem rychlejší. Platby online přes platební bránu jsou pro obchodníky výhodnější než placení formou dobírky, u které hrozí nevyzvednutí zboží. Naprosto převratnou novinkou je možnost platby mobilem nebo chytrými hodinkami. Tuto variantu mohou využívat jak e-shopy, tak řemeslníci i další obchodníci, kteří si pořídí platební bránu Pays.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button