Spolupráce

Fotopasti dokáží ochránit majetek

Chránit svůj dům a pozemek lze různými způsoby. Můžete si pořídit ostrého hlídacího psa, nainstalovat kamerový systém nebo alarm napojený na hlídací agenturu či policii. Ovšem zřejmě nejjednodušší a nejlevnější cestou je pořídit si fotopast na ochranu majetku.

Pořízená fotografie zachycující zloděje, který vnikl na váš soukromý pozemek je přesvědčivým a uznávaným důkazním materiálem.

Princip fotopasti na ochranu majetku

Fotopasti se prodávají jednak na sledování zvěře, a jednak na ochranu majetku. Mezi těmito dvěma typy fotopastí je nepatrný, leč zásadní rozdíl. První typ při spuštění slabě cvakne a vydá nepatrný záblesk, což lesní zvěř ani nepostřehne. Ovšem v případě vniknutí zloděje na vaše výsostné území by taková fotopast nesloučila svému účelu. Nevítaný návštěvník by byl upozorněn a fotopast by nejspíš zničil. Proto je třeba se při výběru zaměřit zejména na účel, pro který chceme fotopast použít.

Nemáte-li žádné zkušenosti s fotopastmi, najdete potřebné informace na webu eshopu Fotopasti v sekci fotopasti na ochranu majetku. Tento ehop je přímým dovozcem a distributorem fotopastí těch nejlepších značek.

Jak a podle čeho vybrat

Prvořadým hlediskem tedy je účel používání, neboť jednotlivé typy fotopastí mají své specifické vlastnosti. Na stránkách e-shopu naleznete všechny potřebné informace, které vám pomohou v orientaci mezi rozmanitými fotopastmi. Nabídka obsahuje celou řadu typů, od nejlevnějších přístrojů až po ty nejdražší a nejkvalitnější fotopasti na ochranu majetku.

Budete-li si chtít pořídit skutečně dokonalou a plně funční fotopast, pak zvolte přístroj opatřený tzv. GSM modulem. Tento modul přenese pořízené snímky na vaši e-mailovou adresu nebo do vašeho mobilního telefonu, takže máte okamžitou informaci, že na váš pozemek někdo vnikl. Můžete tak bez zbytečného prodlení kontaktovat hlídací agenturu nebo policii.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button