NezařazenéZdraví

Co o vás prozradí váš spánek?

Spánek je pro nás velice důležitý, dává nám energii do dalšího dne a při jeho dostatku jsme svěží a energičtí. Také odráží hodně o naší psychice a povaze – věděli jste o tom? To, v jaké pozici spíme může prozradit zda jsme extrovertní či introvertní nebo jestli jsme uvolněné povahy nebo naopak křečovitější. My jsme pro vás připravili jednoduchý test, z kterého se můžete dozvědět něco málo právě o vaší povaze. Stačí si připomenout polohu, ve které usínáte či spíte a přečíst si svou charakteristiku. Přejeme vám příjemné počtení.

  1. Pokud usínáte přikrčení a s koleny přilepenými k sobě, tak jsme pravděpodobně velmi klidná a spolehlivá povaha. Nic vás nerozhodí a neurazí a na nezdary života se koukáte s nadhledem a nezbytným úsměvem – a to je velmi důležité.
  2. Lidé, kteří usínají v pozici plodu jsou většinou velmi zranitelní. Od světa požadují ochranu a také pochopení pro jejich talent, kterým často oplývají.
  3. Vy, kteří usínáte na břiše s rozhozenými končetinami jste zkrátka rozenými vůdci. Jste iniciativní, impulzivní, ale také velmi vytrvalí a máte srdce na pravém místě. Ve společnosti jste celkově velice oblíbeni – a také to dobře víte!
  4. Usínání na zádech je výsadou pozitivních lidí a snílků. Milujete život a oceňujete všechny jeho aspekty, neradi si stěžujete a snažíte se vždy nastavit druhou tvář.
  5. Pokud usínáte na zádech jako voják, jste pravděpodobně trochu křečovitý, ale velice cílevědomý člověk. Disciplína je u vás na prvním místě.
  6. Usínáte-li v pozici volavky, tak budete nejspíš hodně zvláštní osobnost… a hodně silná! Máte rádi dobrodružství, ale zároveň stereotypy. Někdy by jste se pro druhé rozdali a jindy jste zase tak trochu sobec. Důležití je ale to, že jste velice přátelští a se svou povahou nebudete nikdy sami.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button