NezařazenéRecepty

Toas, který si prostě zamilujete!

V magické části internetu jsou géniové, kteří nás pomocí svých nevšedních kousků vyvádějí alespoň na chvíli ze všedního života. Řeč je o potravinářských mázích, kteří přes jednorožce z horké čokolády dokáží vytvořit třeba galaktické koláčky. Jejich nejnovějším výtvorem je Mermaid toast neboli „Toust mořské panny.“

Tento neobyčejný kousek pochází z dílny stylistky Adeline Waught, která je zároveň vynálezcem „Toustu jednorožce“. Lákavé snídaňové bomby jsou vyrobeny z přírodních prášků a barviv v kombinaci s mandlovým mlékem a tvarohem. Tato kombinace na toastu tvoří přímo neuvěřitelné vzory a připomíná podmořský a fantazijní svět. „Toast mořské panny“ je vlastně oslavou zvláštního vztahu umělkyně se světem fantazie, jak ona sama zmiňuje.

Bohužel, i sama Adeline se setkala s nepříjemnými reakcemi na její tvorbu. Lidé ji většinou prý napadají proto, že v dnešním světě tráví čas zbytečnostmi a její tvorba působí laxně. Tím se ale autorka nenechává rozhodit, naopak říká, že právě díky barevnému jídlu z reality dnešního světa uniká a dává tu možnost i jejím fanouškům. Nezbývá, než jí držet palce!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button