Spolupráce

Stanley Fatmax, nářadí stvořené pro profesionály i kutily

Profesionálům po celém světě je známo ruční elektrické i akumulátorové nářadí Stanley Fatmax. Tento výrobce přichází každoročně se stovkami nových produktů, které inovuje na základě poznatků a připomínek z praxe. Snaží se, aby jeho výrobky splňovaly náročné požadavky profesionálních řemeslníků. Proto provádí permanentní průzkum, při němž zjišťuje, co zákazníci očekávají od ručního elektrického či akumulátorového nářadí. Toto úsilí se promítá do vysoké kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti nářadí Stanley Fatmax, které obstojí jak v náročných podmínkách, tak v konkurenčním boji na trhu.

Profesionální nářadí

Firmy i řemeslníci mají možnost výběru z mnoha výrobků společnosti Stanley Fatmax. Jako novinku lze označit bezuhlíkové nebo bezkomutátorové elektromotory, jejichž předností je vyšší výkon a menší tepelné ztráty. Další výhodou je eliminace tření uhlíků na komutátoru a jiskření, v důsledku čehož dosahuje toto nářadí delšího chodu na jedno nabití a zároveň delší životnosti. Mezi profesionální nářadí se řadí také akumulátorový stavební vysavač 18 V pro suché i mokré sání bez akumulátoru a nabíječky.

Tento vysavač charakterizuje vysoký sací výkon 990 l/min, objem sběrné nádoby 7,5 l a doba chodu na jedno nabití asi 30 min. Tento stroj se uplatňuje na stavbách, v dílnách a garážích. Jeho součástí je i flexibilní sací hadice o délce 2,4 metru, odnímatelný filtr z netkané textílie s dlouhou životností, hubice pro plošné vysávání a štěrbinová hubice. Tělo vysavače je opatřeno rychlouzávěrem a přenášecí rukojetí s protiskluzovou úpravou.

Úložné systémy

Vedle profesionálního nářadí jsou dalším sortimentem firmy Stanley Fatmax úložné systémy, jako jsou kufry, brašny apd. Patří k nim také kovoplastové pojízdné montážní boxy, které jsou určeny pro výrobní podniky, autoopravny a dílny. Výhodou je systém rozkládání zásuvek a kuličková ložiska u pojezdů zásuvek. Boxy jsou opatřeny pojezdovými kolečky s gumovým povrchem pro snadnou manipulaci i průchod terénem.

Nářadí Stanley Fatmax si oblíbili i domácí kutilové, kteří si potrpí na vysokou kvalitu, velký výkon a dlouhou životnost. Všechny tyto požadavky splňuje profesionální nářadí, kterým jsou elektro i akuvrtačky, ruční kotoučové pilky, úhlové brusky a mnoho dalšího. Veškerý sortiment je k dispozici i online a sice na stránkách Stanley-fatmax.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button