Spolupráce

Spravujte své dokumenty moderně a bezpečně díky elektronickému podpisu

Určitě je skvělé, že se stále více věcí dá v klidu vyřešit přímo od vašeho počítače a vy se můžete vyhnout únavnému čekání ve frontách na úřadech. Bohužel častokrát se stane, že vše vyplníte online a na konci zjistíte, že nemáte dokument jak podepsat. Vyžaduje se ověřený elektronický podpis, který prostě nemáte. Někdy je možné sice dokument vytisknout, podepsat a naskenovat, ale poté se úplně ztrácí všechny výhody online styku. Máme pro vás dobré zprávy – řešení je konečně dostupné i vám. I vy můžete svůj dokument elektronicky podepsat. Řešení nabízí jej česká platforma Signosoft, která na trhu působí již přes deset let a postupem času vyvinula a zdokonalila systém pro elektronické podepisování dokumentů. Tento systém je využíván řadou známých firem, ale Signosoft chce z této služby udělat něco, co je dostupné skutečně každému.

Snadnější už to být nemůže

Signosoft navíc nevaří z vody, ale přesně ví, co dělá. Nyní má na trhu až 80% podíl a s kvalitou jejich produktu jsou spokojené firmy zabývající se různou specializací. Jedno ale mají společné – využívají výhody elektronického podpisu a nezdržují se zbytečným papírováním. Ovládání je chytré, rychlé a mimořádně intuitivní.

Klíčovým požadavkem je samozřejmě bezpečnost. Ta je zajištěna mimo jiné i tak, že má platforma vlastní cloud, kam se ukládají veškeré podepisované dokumenty. Dostanete se k nim tedy nejen od pracovního stolu, ale prakticky odkudkoliv budete chtít. Do dnešního dne bylo přes Signosoft platformu podepsáno více než 10 milionů dokumentů, a pokud se produkt rozšíří i mezi české domácnosti, bude to rázem o mnoho víc.

Elektronický podpis můžete mít i vy

Zvolit si můžete podpis dle vašich potřeb. Klíčové je pečlivé zabezpečení, do kterého se skutečně investuje, aby byla vaše data v bezpečí. A co cena elektronického podpisu? Registrovat se můžete zdarma. Prozatím máte prvních 5 dokumentů zdarma, ale brzy bude vydána verze, která bude dostupná zdarma pro každého, samozřejmě s omezenými funkcemi oproti plné placené verzi.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button