Rady a tipy

Co se starými pásky? Máme pro vás 22 tipů!

Vyhazování starých a nepotřebných předmětů není zrovna ta nejšťastnější cesta. Ve skutečnosti můžete většinu věcí používat dvakrát, přestože podruhé nemusí mít svůj původní tvar, ani využití, tak to neznamená, že vám ještě dobrých pár let nemůže dobře a bezproblémově sloužit. Kromě toho, recyklace je úsporným a dobrým způsobem života. Šetříte svou kapsu i životní prostředí a pomůže vám se „zbavit“ starých věcí a vzápětí získat nové – a většinou téměř zadarmo!

Dnes vám ukážeme 22 nápadů, jak recyklovat a získat něco nového ze starých pásků. Existuje spoustu nápadů, jak je znovu uvést do provozu a dovedou být i velice stylové. Navíc ručně vyráběné věci a zajímavé doplňky do bytu si vždy najdou své místo a oblibu. Kdo by to byl řekl, že ze starých kožených pásků můžete vyrobit třeba krásnou rohožku anebo dokonce rozkládací židli. Závěsy na knížky anebo držáky poliček se v domácnosti také nikdy neztratí. A pokud jste obzvláště šikovní, mohli byste z pásků zkusit vyrobit i vlastní kabelku – a takovou zaručeně nikde nenajdete ani nekoupíte! Zkrátka, všechno jde, když člověk alespoň trochu originální a nebojí se úsporného způsobu života – recyklace. Často totiž to, co si doma vyrobíte je daleko lepší, než věci, na které narážíme denně v regálech obchodního centra.

Doufáme tedy, že jsme vás alespoň trochu inspirovali k takovému tomu domácímu tvoření a že vám galerie dá potřebnou inspiraci k vašemu tvoření! Přejeme příjemně strávenou neděli!

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button