Spolupráce

Několik tipů na rychlé snídaně, které vás nabíjí energií na celý den

Správná snídaně by měla obsahovat všechny důležité živiny: bílkoviny, sacharidy, tuky a samozřejmě vitamíny a minerály. Když víte, jak na to, je příprava snídaně otázkou několika okamžiků.

Nejčastější výmluvou, proč nesnídat nebo proč se po cestě do práce zaplácnout sladkou koblihou, je nedostatek času. Přitom existují tři rychlé způsoby, jak mít každé ráno na stole nachystanou zdravou snídani plnou živin.

Připravte si vydatnou snídani předem

Vyčleňte si na přípravu snídaně čas jeden či dva večery v týdnu. Takto si můžete nachystat snídaně na více dní dopředu. Hotové jídlo stačí pouze rozdělit do krabiček a uložit do ledničky, kde vydrží až několik dní.

· Chia pudink připravíte z mléka, vody a chia semínek, přidat můžete vanilku, javorový sirup, kakao a různé druhy ovoce či pyré.

· Zapečená ovesná kaše je obzvláště vynikající, přidáte-li do ovesné směsi skořici, lesní ovoce, ořechy, semínka a další zdravé dobroty.

Tipy na snídaně hotové za pouhých 10 minut

Příprava následujících dvou tipů na snídani vám zabere maximálně 10 minut.

· Křupavé müsli s ovocem vyžaduje nakrájet čerstvé ovoce a smíchat jej s oblíbenou müsli směsí a bílým jogurtem. Přidat můžete rozinky, kakao, skořici a podobně.

· Celozrnné vafle s ovocem připravíte ze špaldové mouky a cottage sýru. Přípravu urychlí praktický vaflovač. Zdobte ovocem, ořechy a vším zdravým, co máte rádi.

Extra rychlá výživná snídaně v prášku

Se snídaní si ale vůbec nemusíte lámat hlavu. Stačí mít doma vyvážené jídlo v prášku Formula 1, jedinečnou kombinaci bílkovin, vlákniny, vitamínů i minerálů. Stačí dvě lžíce smíchat s mlékem, důkladně promíchat a snídaně je hotová. Na výběr je několik příchutí – vanilkabanánčokoládacookieslesní ovoce a další. Objednávku lze učinit za pomoci některého z distributorů Herbalife Nutrition.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button