Krása a módaRady a tipy

Nejlepším kosmetickým produktem je káva

Lidé po celém světě milují kávu zejména kvůli chuti a povzbuzujícím účinkům. Tento nápoj má ale jiná a stejné dobrá využití – jsou to využití kosmetická. My v Nápadovu vám tedy představujeme kávové prostředky a dokonce i kávové zbytky, které vám pomohou jak s mladistvými problémy pokožky, tak i s padavými vlasy. Káva je prostě všelék!

Celulitida

Smíchejte mletou kávu se sušeným mlékem a troškou soli a přidejte několik kapek olivového oleje. Aplikujte směs na cílené místo na vaší pokožce a pomocí krouživých pohybů ji vmasírujte. Pro maximální účinnek opakujte 2-3 týdně.

Vypadávání vlasů

Smíchejte dvě lžíce jemně anebo středně mleté kávy a 1dl olivového oleje. Masku aplikujte na mokré vlasy a roztáhněte ji po celé jejich délce. Zabalte vlasy do fólie a po třiceti minutách je opláchněte šampónem.

Masku si dopřávejte 1-2x týdně a celá léčba by se měla skládat z dvanácti aplikací. Jenom přidáváme malé upozornění pro blondýnky: káva může vypouštět svou přírodní barvu!

Černé tečky

Smíchejte dvě lžíce sušené anebo jemně mleté kávy s tvarohem v poměru 1:1. Přípravek aplikujte na postiženou pokožku a jemně jej roztírejte po dobu nejméně dvou minut. Poté nechte deset minut působit a nakonec důkladně spláchněte horkou vodou. Léčbu provádějte nejméně jednou týdně.

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button